پایگاه خبری افق تهران

ضدعفونی میدان مرکزی میوه و تره بار با دستگاه مه پاش

ضدعفونی میدان مرکزی میوه و تره بار

مدیرعامل سازمان مدیریت میادین شهرداری تهران از ضدعفونی میادین اصلی میوه و تره بار با استفاده از دستگاه بزرگ مه پاش خبر داد.

به گزارش سرویس مدیریت شهری افق تهران، سید سعید راد، مدیرعامل سازمان مدیریت میادین شهرداری تهران بیان کرد: همان‌ اندازه که برای تامین محصولات مورد نیاز مردم احساس مسئولیت می‌کنیم، در تامین فضای مناسب برای حفظ جان و سلامت شهروندان نیز احساس وظیفه می کنیم.

مدیرعامل سازمان مدیریت میادین شهرداری تهران تصریح کرد: کار استفاده از دستگاه‌های مه‌پاش در میادین اصلی میوه و تره بار و ادوات ضد عفونی کننده و افشانه‌هایی که برای این هدف استفاده می شوند آغاز شده است، علی رغم محدودیت‌های موجود، حداکثر توان خود را به کار بردیم تا کارگران میادین میوه و تره بار کمبود ماسک و دستکش نداشته باشند.

وی خاطر نشان کرد: روزانه دمای بدن کارگران در میادین میوه و تره بار مورد پایش قرار می‌گیرد و در صورت داشتن تب، آن‌ها را به مراکز درمانی منتقل می کنیم، رعایت بهداشت فردی کارگران، سلامت مشتریان را تضمین می کند بنابراین توجه ویژه ای به موضوع سلامت کارگران انجام دادیم.

گفته می شود روز گذشته تمامی اماکن و معابر مجموعه ۲۷۰ هکتاری میدان مرکزی میوه و تره بار با استفاده از دستگاه بزرگ مه‌پاش آتش نشانی ضد عفونی شد.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *