برنامه مسابقات هفتههای بیستودوم تا بیستوچهارم لیگ برتر فوتبال و نیز بازی های معوقه مسابقات اعلام شد.
به گزارش سرویس ورزشی افق تهران، سازمان لیگ فوتبال، برنامه مسابقات هفتههای بیستودوم تا بیستوچهارم لیگ برتر فوتبال و نیز بازی های معوقه این مسابقات را به شرح ذیل اعلام کرد.
معوقه هفته هفدهم
پنجشنبه ۱۴ فروردین ۹۹
فولادخوزستان- استقلال تهران – ساعت ۱۷:۳۰ – ورزشگاه شهدای فولاد اهواز
هفته بیست و دوم؛ گرامیداشت ولادت حضرت علی اکبر و روز جوان
جمعه ۱۵ فروردین۹۹
شهر خودرو مشهد- ذوبآهن اصفهان- ساعت ۱۶:۳۰ – ورزشگاه امام رضا (ع) مشهد
پیکان تهران- پرسپولیس تهران- ساعت ۱۷ – ورزشگاه شهدای شهر قدس
شنبه ۱۶ فروردین ۹۹
تراکتور تبریز- نساجی مازندران- ساعت ۱۷ – ورزشگاه یادگار امام تبریز
شاهین شهرداری بوشهر- نفت مسجدسلیمان- ساعت ۱۷:۳۰ – ورزشگاه شهید مهدوی بوشهر
صنعت نفت آبادان- پارس جنوبی جم- ساعت ۱۷:۳۰ – ورزشگاه تختی آبادان
فولاد مبارکه سپاهان- گلگهر سیرجان- ساعت ۱۷:۳۰ – ورزشگاه نقش جهان اصفهان
دوشنبه ۱۸ فروردین ۹۹
فولادخوزستان- ماشینسازی تبریز- ساعت ۱۷:۳۰ – ورزشگاه شهداء فولاد اهواز
استقلال تهران- سایپا تهران- ساعت ۱۷:۳۰ – ورزشگاه آزادی تهران
هفته بیستوسوم؛ گرامیداشت ولادت حضرت قائم (عج)- جشن نیمه شعبان
پنجشنبه ۲۱ فروردین۹۹
ذوبآهن اصفهان- پیکان تهران- ساعت ۱۷ – ورزشگاه فولادشهر فولادشهر
گلگهر سیرجان- شهر خودرو مشهد- ساعت ۱۷ – ورزشگاه امام علی (ع) سیرجان
تراکتور تبریز- صنعت نفت آبادان- ساعت ۱۷:۳۰ – ورزشگاه یادگار امام تبریز
پرسپولیس تهران- شاهین شهرداری بوشهر – ساعت ۱۹ – ورزشگاه آزادی تهران
جمعه ۲۲ فروردین ۹۹
پارس جنوبی جم- استقلال تهران- ساعت ۱۷ – ورزشگاه تختی جم
نساجی مازندران- فولاد خوزستان- ساعت ۱۷ – ورزشگاه شهید وطنی قائمشهر
سایپا تهران- فولاد مبارکه سپاهان- ساعت ۱۷:۳۰ – ورزشگاه پاس قوامین تهران
نفت مسجدسلیمان- ماشینسازی تبریز- ساعت ۱۷:۳۰ – ورزشگاه شهید بهنام محمدی مسجدسلیمان
هفته بیستوچهارم؛ بزرگداشت روز ارتش و نیروی زمینی
سهشنبه ۲۶ فروردین ۹۹
پیکان تهران- گلگهر سیرجان- ساعت ۱۷ – ورزشگاه شهدای شهر قدس
شاهین شهرداری بوشهر- ذوب آهناصفهان- ساعت ۱۷:۴۵ – ورزشگاه شهید مهدوی بوشهر
چهارشنبه ۲۷ فروردین ۹۹
ماشینسازی تبریز- پرسپولیس تهران- ساعت ۱۷ – ورزشگاه سردار سلیمانی تبریز
شهر خودرومشهد- سایپا تهران- ساعت ۱۷ – ورزشگاه امام رضا (ع) مشهد
فولاد مبارکه سپاهان- پارس جنوبی جم- ساعت ۱۷:۳۰ – ورزشگاه نقش جهان اصفهان
صنعت نفت آبادان- نساجی مازندران- ساعت ۱۸ – ورزشگاه تختی آبادان
استقلال تهران- تراکتورسازی تبریز- ساعت ۱۹ – ورزشگاه آزادی تهران
فولاد خوزستان- نفت مسجدسلیمان- ساعت ۱۹:۰۵ – ورزشگاه شهدای فولاد اهواز
انتهای پیام/