خانه / مدیریت شهری / از بین رفتن هزار میلیارد تومان از سهم شهرداری در پسماند

از بین رفتن هزار میلیارد تومان از سهم شهرداری در پسماند

میرلوحی

عضو شورای شهر تهران بیان کرد: بر اساس بررسی‌ها یک هزار میلیارد تومان از سهم شهرداری تهران در پسماند خشک از بین رفته است، در نهایت انحصار مافیای پسماند را می‌شکنیم و شرایط آن‌ها را بررسی می‌کنیم.

به گزارش سرویس شورای شهر افق تهران، سید محمود میرلوحی، عضو شورای شهر تهران بیان کرد: شهرداری تهران در سال ۹۶ ۱۲ میلیارد تومان از طریق جمع‌آوری پسماند خشک درآمد کسب کرده و این قرارداد را در سال ۹۷ تا ۲۰۰ میلیارد تومان افزایش داد، تلاش می کنیم تا سال بعد این درآمد را سه برابر کنیم، تا امروز هم توانستیم در مقایسه با دوره قبل درآمد ناشی از جمع‌آوری پسماند خشک را ۶۰ برابر کنیم.

وی تاکید کرد: در چند سال اخیر تحول خاصی در کاهش تولید پسماند رخ نداده است و میزان تولید پسماند خشک ب ۹ هزار تن است،  تا نیمه سال ۹۷ تنها  ۱۸ شرکت در زمینه جمع‌آوری پسماند خشک فعالیت داشتند و  اجازه ورود به دیگران نمی‌دادند، اما ما تمام تلاش خود را انجام دادیم تا انحصار قرارداد‌های پسماند خشک را بشکنیم و با رقابتی کردن فضا قرارداد‌های واقعی‌تری امضاء کنیم.

میرلوحی خاطر نشان کرد: بر اساس بررسی‌ها یک هزار میلیارد تومان از سهم شهرداری تهران در پسماند خشک از بین رفته است، در نهایت انحصار مافیای پسماند را خواهیم شکست و شرایط آن‌ها را بررسی می‌کنیم.

انتهای پیام/

درباره ی OfoghTehran

همچنین ببینید

واکسن سل برای درمان کرونا

استفاده از واکسن سل برای درمان کرونا !!!

محققان معتقدند واکسن (BCG) که برای درمان بیماری سل استفاده می‌شود، می‌تواند در کاهش عفونت‌های …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *