خانه / مدیریت شهری / تهرانی ها فضای کمی برای گذران اوقات فراغت دارند

تهرانی ها فضای کمی برای گذران اوقات فراغت دارند

معاون گردشگری وزارت میراث فرهنگی

معاون گردشگری وزارت میراث فرهنگی بیان کرد:منطقه فرهنگی و گردشگری عباس‌آباد در تهران می‌تواند به مجموعه گردشگری موفقی تبدیل شود که نیاز تمام گردشگران داخلی و خارجی را تامین می کند.

به گزارش سرویس مدیریت شهری افق تهران، ولی تیموری، معاون گردشگری وزارت میراث فرهنگی در مراسم افتتاحیه سیزدهمین نمایشگاه گردشگری تهران بیان کرد: منطقه فرهنگی و گردشگری عباس‌آباد در تهران می‌تواند به مجموعه گردشگری موفقی تبدیل شود که نیاز تمام گردشگران داخلی و خارجی را تامین می کند.

معاون گردشگری وزارت میراث فرهنگی در ادامه بیان کرد: مردم تهران فضای کمی برای گذران اوقات فراغت دارند از این رو تهران به عنوان کلانشهر نیاز مبرمی به مناطقی مانند منطقه گردشگری عباس‌آباد دارد، آن هم  در چنین منطقه‌ای که از لحاظ آب و هوایی و موقعیت جغرافیایی بسیار ایده‌آل به نظر می رسد.

تیموری در ارتباط با ظرفیت اراضی عباس آباد در حوزه فرهنگی و گردشگری تصریح کرد: جای بسی خوشحالی  است که مسئولان تلاش می کنند تا با استفاده از ظرفیت‌های موجود در این منطقه جای خالی را در پایتخت پر کنند.

معاون گردشگری وزارت میراث فرهنگی در پایان اظهار داشت: با توجه به عضویت عباس آباد در unwto اقدامات مناسبی در زمینه گردشگری در این منطقه انجام شده است به گونه ای که این منطقه در شهریورماه توانست به عنوان عضو سازمان جهانی گردشگری تبدیل شود که این مسئله به نوبه خود نقش تعیین کننده ای در معرفی ظرفیت‌های این منطقه در سطح بین المللی خواهد داشت.

انتهای پیام/

درباره ی OfoghTehran

همچنین ببینید

علیرضا بیرانوند محبوب ترین چهره سال 97 شد

بیرانوند نیمکت نشین می شود؟

با توجه به عملکرد نسبتا ضعیف بیرانوند در بازی با الدحیل و همچنین دربی پایتخت …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *