خانه / اقتصادی / طرح نظارت بر بازار شب عید از ابتدای اسفند

طرح نظارت بر بازار شب عید از ابتدای اسفند

نظارت بر بازار شب عید

با اعلام رئیس بازرسی و نظارت اتاق اصناف تهران، طرح نظارت و بازرسی اتاق اصناف در ایام پایانی سال از ابتدای اسفند آغاز و تا پایان فروردین ماه ادامه خواهد داشت.

به گزارش سرویس اقتصادی افق تهران، حسین درودیان، رئیس بازرسی و نظارت اتاق اصناف تهران بیان کرد: از ابتدای اسفند ماه طرح نظارت و بازرسی اتاق اصناف در ایام پایانی سال آغاز و تا پایان فروردین ماه ادامه خواهد داشت.

وی در ادامه بیان کرد: در طی سال اتاق اصناف تهران نظارت شدیدی بر قیمت و کیفیت کالا در سطح خرده فروشی انجام می دهد که با افزایش قیمت بنزین این نظارت‌ها از سوی اصناف تشدید شده و همچنان ادامه دار خواهد بود.

رئیس بازرسی و نظارت اتاق اصناف تهران تصریح کرد:  از ابتدای اسفند طرح نظارت و بازرسی اتاق اصناف در ایام پایانی سال آغاز و تا پایان فروردین ماه استمرار دارد و در این راه از منابع و مشارکت دستگاه‌های مرتبط دیگر نیز استفاده می شود.

درودیان در خصوص مخالفت اصناف با برگزاری نمایشگاه‌های فصلی نیز بیان کرد: بیشتر مدیران صنوف و اتاق اصناف مخالف برگزاری نمایشگاه‌های بهاره هستند اما با دستور مسئولان ذی ربط، ا امسال نیز اتاق اصناف نمایشگاه بهاره را برگزار خواهد کرد.

رئیس بازرسی و نظارت اتاق اصناف تصریح کرد:  به دلیل این که در روزهای پایانی سال عرضه و تقاضای بازار رونق خاصی به خود می‌گیرد و واحدهای صنفی و تولیدی فرصت دارند گردش مالی خود را که در طول سال در رکود مانده، تقویت کنند، با برگزاری نمایشگاه‌های فصلی به ویژه نمایشگاه‌های بهاره مخالفت می کند،

انتهای پیام/

درباره ی OfoghTehran

همچنین ببینید

علیرضا بیرانوند محبوب ترین چهره سال 97 شد

بیرانوند نیمکت نشین می شود؟

با توجه به عملکرد نسبتا ضعیف بیرانوند در بازی با الدحیل و همچنین دربی پایتخت …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *