خانه / ورزشی / سرمربیگری قلعه نویی در تیم ملی رسما منتفی شد

سرمربیگری قلعه نویی در تیم ملی رسما منتفی شد

قلعه نویی

مدیرعامل باشگاه سپاهان اعلام کرد: با توجه به صدور اطلاعیه شرکت فولاد مبارکه سپاهان، بحث جدایی از نظر ما بحث جدایی آقای قلعه نویی کاملا منتفی شده است.

به گزارش سرویس ورزشی افق تهران، مسعود تابش، مدیرعامل باشگاه سپاهان در خصوص احتمال حضور امیر قلعه نویی در تیم ملی اظهار داشت: با توجه به صدور اطلاعیه شرکت فولاد مبارکه سپاهان، بحث جدایی از نظر ما بحث جدایی آقای قلعه نویی کاملا منتفی شده است.

وی ادامه داد: فولاد مبارکه به عنوان سازمان فرادست باشگاه سپاهان است و شما مشاهده کردید که در اطلاعیه این شرکت به صراحت عنوان شد که به هیچ وجه موافق جدایی آقای قلعه نویی نیست،  این اطلاعیه نوعی فصل الخطاب تلقی می شد ما هم نظر مخالف خود را درباره این موضوع قبلا اعلام کرده بودیم.

مدیرعامل سپاهان در ادامه تصریح کرد: سپاهان شرایط بسیار حساسی دارد ما مدعی هر ۳ جام هستیم، در جام حذفی و لیگ شانس قهرمانی داریم و باید در لیگ قهرمانان آسیا هم بازی های سختی را برگزار کنیم، بیستم بهمن ماه باید در امارات از حیثیت کشوردفاع کنیم. هر ۴ روز به ۴ روز باید مسابقه دهیم و دائم باید در رفت و آمد به خارج از کشور باشیم در این شرایط نبایدسرمربی خود را از دست دهیم.

تابش همچنین خاطر نشان کرد: ما همان طور که تصور می کنیم باشگاه سپاهان از جدایی قلعه نویی ضرر می کند، انشاالله فدراسیون فوتبال هم به زودی در این باره نظر رسمی خود را اعلام خواهد کرد، آقای قلعه نویی الان بالای سر تیمش است و  با قدرت تمریناتش را ادامه می دهد.

وی در ارتباط با سرمربیگری همزمان قلعه نویی در سپاهان و تیم ملی نیز بیان کرد: از نظر من سرمربیگری همزمان یک اقدام غیرحرفه ای است، با وجود این که تیم ملی تا فروردین ماه بازی ندارد اما از هر لحاظ حاشیه درست می شود، در صورتی که دو بازیکن از سپاهان به تیم ملی دعوت شوند، همه می گویند پارتی بازی شده، اگر هم دعوت نشوند بازیکنان خودمان ناراحت می شوند، از سویی انگیزه بازیکنان تیم های دیگر مقابل سپاهان بیشتر می شود تا خود را به سرمربی تیم ملی تحمیل کنند به همین دلیل امکان این کار وجود ندارد.

تابش در پایان خاطر نشان کرد: درحال حاضر هم تمرکز آقای قلعه نویی روی سرمربی تیم سپاهان است و امیدوارم از این پس دیگر هم صحبتی درباره جدایی ایشان مطرح نشود، مربیگری تیم ملی برای هر مربی افتخار است اما همانطور که اعلام کردم هرطور به این ماجرا فکر می کنیم، باشگاه سپاهان به عنوان نماینده ایران در آسیا از جدایی ایشان متضرر خواهد شد.

انتهای پیام/

درباره ی OfoghTehran

همچنین ببینید

واکسن سل برای درمان کرونا

استفاده از واکسن سل برای درمان کرونا !!!

محققان معتقدند واکسن (BCG) که برای درمان بیماری سل استفاده می‌شود، می‌تواند در کاهش عفونت‌های …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *