خانه / اقتصادی / افزایش قابل توجه قیمت برنج و شکر سفید در یک سال اخیر!!!

افزایش قابل توجه قیمت برنج و شکر سفید در یک سال اخیر!!!

در آذرماه ۹۸ برنج تایلندی ۱۰.۵ درصد، برنج طارم اعلا ۵۰.۴ درصد، گوشت گوساله ۲۷.۸ درصد و گوشت مرغ تازه ۱۰.۶ درصد نسبت به آذرماه سال گذشته گران تر شده است.

به گزارش سرویس اقتصادی افق تهران، در آذرماه سال گذشته قیمت شکر بسته‌بندی ۹۰۰ گرمی ۴۰۶۳۴ ریال و در آذرماه امسال به ۵۵۰۹۱ ریال رسیده است بنابراین قیمت این کالا ۳۵.۶ درصد بیشتر شده است.

گفته می شود هر کیلوگرم شکر سفید که در آذرماه سال پیش  ۳۶۹۴۸ ریال بوده در آذرماه امسال تا ۵۰۶۴۷ ریال افزایش یافته و قیمت هر کیلو گرم شکر در آذرماه امسال نسبت به آذرماه سال ۹۷ در نهایت ۳۷.۱ درصد افزایش یافته است.

 علاوه بر شکرسفید، در آذرماه ۹۸ برنج تایلندی ۱۰.۵ درصد، برنج طارم اعلا ۵۰.۴ درصد، گوشت گوساله ۲۷.۸ درصد و گوشت مرغ تازه ۱۰.۶ درصد نسبت به آذرماه سال ۹۷ گران تر شده است.

همچنبن قیمت هر کیلوگرم برنج پاکستانی باسماتی درجه یک که در آذرماه سال ۹۷ ۱۰۹۹۳۴ ریال بوده در آذرماه امسال با ۱۲.۳ درصد افزایش به ۱۲۳۵۰۵ ریال افزایش یافت، همچنین قیمت هر کیلوگرم برنج هاشمی درجه یک که در آذرماه سال گذشته ۱۵۲۸۰۱ ریال بوده با ۴۷.۲ درصد افزایش به ۲۲۴۸۸۶ ریال در آذرماه امسال رسید.

انتهای پیام/

درباره ی OfoghTehran

همچنین ببینید

علیرضا بیرانوند محبوب ترین چهره سال 97 شد

بیرانوند نیمکت نشین می شود؟

با توجه به عملکرد نسبتا ضعیف بیرانوند در بازی با الدحیل و همچنین دربی پایتخت …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *