خانه / اقتصادی / می توانیم از این شرایط سخت عبور کنیم

می توانیم از این شرایط سخت عبور کنیم

وزیر صمت

تولیدکنندگان فعالیت خود را با روحیه و نشاط و انگیزه و امیدواری انجام می دهند و به حول و قوه الهی شرایط از این هم بهتر می شود، ظرفیت های فعال باید تقویت شوند. می توانیم از شرایط سخت امروز عبور کنیم.

به گزارش سرویس اقتصادی افق تهران، رضا رحمانی، وزیر صمت در هم اندیشی روسای سازمان های صنعت، معدن و تجارت کشور اظهار داشت: از اهداف این گردهمایی مرور رویکردها در روزهای آخر سال از نظر تامین و توزیع کالاهای اساسی و مایحتاج مردم، تنظیم بازار، حفظ شرایط موجود تولید و اشتغال و سایر برنامه ها است.

رضا رحمانی افزود: سازمانهای صمت استانها در سطح کلان و وزارتخانه نیز کارهای مربوط به هماهنگی مسایل خود را در این گردهمایی باید انجام دهند، حاج قاسم سلیمانی به مفهوم واقعی کلمه وقف کشور و مردم بود و ما هم باید مثل این شهید بزرگوار عمل کنیم.

وزیر صنعت در ادامه خاطر نشان کرد: امروز (مسئولین) در خط مقدم جبهه‌ی جنگ اقتصادی قرار دارید، این هم گرایی و اتحاد باید صورت گیرد، در این شرایط وحدت خانواده بزرگ صنعت و معدن و تجارت نیاز است، وزارت صمت می تواند بسیاری از مشکلات کشور را برطرف کند، باید وقت گذاشته و تدابیر لازم را بیندیشیم و این یک فرصت است، این گردهمایی ها می تواند نقطه عطفی در پیشبرد برنامه های وزارتخانه تلقی شود، تاریخ در آینده درخصوص مسئولیت امروز ما خواهد نوشت، تا روزی که می توانیم باید تلاش کنیم.

رضا رحمانی تصریح کرد: باید ارزیابی جامعی از حوزه های تولید و توزیع و تامین مایحتاج عمومی و تامین مواد اولیه انجام دهیم، تولیدکنندگان فعالیت خود را با روحیه و نشاط و انگیزه و امیدواری انجام می دهند و به حول و قوه الهی شرایط از این هم بهتر می شود، ظرفیت های فعال باید تقویت شوند. می توانیم از شرایط سخت امروز عبور کنیم.

انتهای پیام/

درباره ی OfoghTehran

همچنین ببینید

علیرضا بیرانوند محبوب ترین چهره سال 97 شد

بیرانوند نیمکت نشین می شود؟

با توجه به عملکرد نسبتا ضعیف بیرانوند در بازی با الدحیل و همچنین دربی پایتخت …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *