خانه / اجتماعی / آخرین فرصت برای جاماندگان طرح کمک معیشتی دولت

آخرین فرصت برای جاماندگان طرح کمک معیشتی دولت

سامانه+ثبت+اعتراض+بسته+حمایت+معیشتی

با اعلام سخنگوی ستاد طرح حمایت معیشتی دولت، جاماندگان این طرح که هنوز کد رهگیری دریافت نکردند می توانند با وارد کردن شماره حساب مخصوص یارانه‌های نقدی به جای کد رهگیری اعتراض خود را ثبت کنند.

به گزارش سرویس اجتماعی افق تهران، سخنگوی ستاد طرح حمایت معیشتی دولت بیان کرد: جاماندگان طرح که پیامک ارسال کردند اما هنوز کد رهگیری دریافت نکردند می توانند با وارد کردن شماره حساب واریز یارانه‌های نقدی به جای کد رهگیری اعتراض خود را در سایت Hemayat.mcls.gov.ir وارد کنند.

در شرایطی که دوازدهم آذر ماه آخرین مهلت ثبت اعتراض جاماندگان طرح حمایت معیشتی دولت در سامانه #۶۳۶۹* است بسیاری از افرادی  که درخواست خود را در این سامانه ثبت کردند هنوز موفق به دریافت کد رهگیری نشدند.

به گفته «حسین میرزایی» ، برای رفع  نگرانی مردم اشخاصی که شماره ملی خود را در سامانه #۶۳۶۹* به ثبت رساندند از صبح امروز (یازدهم آذرماه) مهلت دارند تا به جای کد رهگیری که برای آنها ارسال نشده شماره حسابی را که یارانه نقدی برایشان واریز می‌شود را به عنوان کد رهگیری وارد سایت Hemayat.mcls.gov.ir کنند و مراحل درخواست خود را از این طریق کامل کنند.

وی تصریح کرد: افراد سالمندی که به سیم کارت شخصی دسترسی ندارند می‌توانند برای ثبت درخواست خود شماره ملی و شماره حساب واریز یارانه نقدی را در سایت Hemayat.mcls.gov.ir قبت کنند.

سخنگوی ستاد طرح حمایت معیشتی دولت خاطر نشان کرد: ستاد شناسایی مشمولان پس از تکمیل درخواست جاماندگان، با گرفتن استعلامات لازم و مجموع درآمد و هزینه خانوار را ارزیابی می کند و در نهایت  نتیجه نهایی ظرف سه هفته اعلام می‌شود.

انتهای پیام/

درباره ی OfoghTehran

همچنین ببینید

یلدا به خیر و خرید

یلدای شهروند به کام کودکان مبتلا به سرطان

مجموعه شهرونددر آستانه شب یلدا و جشن باستانی ایرانیان درصدد است درکمپینی با عنوان “یلدا …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *