خانه / سیاسی / آمار دقیق کشته شدگان در اغتشاشات اعلام شود

آمار دقیق کشته شدگان در اغتشاشات اعلام شود

اغتشاشات

با اعلام رئیس فراکسیون پاسخگوی مجلس، امروز اگر از ارائه آمار دقیق کشته شدگان و اشخاصی که در اغتشاشات اخیر بازداشت شدند خودداری کنیم، رسانه های دشمن اطلاعات نادرست در اختیار مردم قرار می دهند.

به گزارش سرویس سیاسی افق تهران، علی بختیار رئیس فراکسیون پاسخگوی مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: نباید فرصت را به بیگانگان سپرد تا با ارائه اطلاعات نادرست  توسط رسانه های معاند به مردم، اعتماد مردم را نسبت به مسئولان و نظام جلب کند.

علی بختیار در ادامه افزود: با توجه به ضرورت رفتار صادقانه با مردم تمام مسئولان این نکته را متوجه شوند که مردم نامحرم نیستند، امروز اگر از ارائه آمار دقیق کشته شدگان و اشخاصی که در اغتشاشات اخیر بازداشت شدند خودداری کنیم، رسانه های دشمن اطلاعات نادرست در اختیار مردم قرار می دهند.

رئیس فراکسیون پاسخگوی مجلس در ادامه اظهار کرد: ما باید به این اعتقاد برسیم که  امنیت جامعه با پنهان کاری افزایش نمی یابد بلکه باید صادقانه با مردم سخن گفت و واقعیت ها را به آنها اطلاع داد،نباید این فرصت را در اختیار بیگانگان قراردهیم تا با ارائه آمار  غلط از طریق رسانه‌های دشمن به مردم، اعتماد مردم را نسبت به مسئولان و نظام بگیریم.

نماینده مردم گلپایگان و خوانسار در مجلس خاطر نشان کرد: ما به شفافیت در هر حوزه ای نیازمندیم، چنانچه درباره طرح اصلاح قیمت بنزین نیز با مردم صادقانه سخن می گفتیم دیگر این اتفاقات در کشور رخ نمی داد، مردم ما در زمان جنگ تحمیلی و حتی در دوران تحریم ها به نظام و انقلاب خود پایبند بودند نباید باعث شویم اعتماد مردم نسبت به مسئولان گرفته شود.

بختیار در پایان خاطر نشان کرد: مراجع رسمی باید آمار دقیق کشته شدگان و اشخاصی که در آشوب های اخیر بازداشت شدند را به طور شفاف اعلام کنند تا دیگر رسانه های معاند نتوانند با سوء استفاده و ارائه آمارهای غلط به جوسازی بپردازند.

انتهای پیام/

درباره ی OfoghTehran

همچنین ببینید

ایران و آمریکا به صلح نزدیک می شوند!!!

با اعلام روزنامه های ژاپنی، آمریکا موافق طرح توکیو برای سفر حسن روحانی رئیس جمهور …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *