خانه / ورزشی / بشار رسن در لیست خروجی پرسپولیس!!!

بشار رسن در لیست خروجی پرسپولیس!!!

بشار رسن

بشار رسن ستارۀ عراقی تیم پرسپولیس جایگاهی بسیار متزلزل را در این تیم پیدا کرده و مربی سرخ‌ پوشان به طور رسمی خواستار جدایی این بازیکن از جمع بازیکنان خود شده است.

به گزارش سرویس ورزشی افق تهران، بشار رسن ستارۀ عراقی تیم پرسپولیس از زمان حضور گابریل کالدرون در تهران هرگز نتوانست خود را به این مربی آرژانتینی تحمیل کند، جایگاهی بسیار متزلزل را در این تیم پیدا کرده و مربی سرخ‌ پوشان به طور رسمی خواستار جدایی این بازیکن از جمع بازیکنان خود شده است.

هافبک با استعداد عراقی که هرگز نتوانست درخشش های خود با تیم ملی عراق را در پرسپولیس به ویژه در این فصل تکرار کند، بشار در بسیاری از شرایط و مسابقات حساس فصل به بهانه های مختلف مثل گذرنامه و مراحل درمانی مصدومیت و … غایب بود و سرخپوشان را تنها گذاشت تا بی انضباطی او حسابی کالدرون و هواداران بی شمار پرسپولیس را ناراحت کند، بنابراین شواهد نشان می دهد تا به این لحظه رسن و براندائو دو بازیکنی هستند که  سرخ پوشان باید در نقل و انتقالات زمستانی با آنها خداحافظی کنند.

البته تمام این اتفاقات در شرایطی رخ می دهد که بعد از نیم فصل هم کالدرون آرژانتینی در جمع سرخپوشان باقی بماند که با توجه به نتایج ناامیدکننده پرسپولیس و نارضایتی هواداران و مدیریت باشگاه تا حدودی دور از ذهن به نظر می رسد.

انتهای پیام/

مهدیه سادات موسوی

درباره ی OfoghTehran

همچنین ببینید

ایران و آمریکا به صلح نزدیک می شوند!!!

با اعلام روزنامه های ژاپنی، آمریکا موافق طرح توکیو برای سفر حسن روحانی رئیس جمهور …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *