خانه / ورزشی / تمام جایگاه های بانوان برای تماشای بازی تیم ملی پر شد!!!

تمام جایگاه های بانوان برای تماشای بازی تیم ملی پر شد!!!

حضوربانوان در ورزشگاه ازادی

از شب گذشته تا امروز، چهار جایگاه در ورزشگاه آزادی برای ورود بانوان در نظر گرفته شده بود که طی چند دقیقه ۳۵۰۰ بلیت مختص به این چهار جایگاه به فروش رفت.

به گزارش سرویس ورزشی افق تهران، با اعلام فدراسیون فوتبال بلیط فروشی دیدار تیم ملی فوتبال ایران و کامبوج در مرحله مقدماتی انتخابی جام جهانی ۲۰۲۲، در فاصله یک هفته تا آغاز این دیدار فعال شد، باتوجه به این که فدراسیون فوتبال شرایط حضور بانوان در ورزشگاه ها را برای این دیدار فعال کرده هر چند ساعت، بلیتهای یک جایگاه مخصوص بانوان فعال می‌شود که ظرف چند دقیقه تمام آن به فروش می رود..

از شب گذشته تا امروز، جایگاه های A6، A7، A8 ، A9 که برای ورود بانوان در نظر گرفته شده بود، طی چند دقیقه ۳۵۰۰ بلیت مختص به این چهار جایگاه به فروش رفت، پیش بینی می شود با توجه به استقبال  بی نظیر بانوان جایگاه های دیگری نیز مخصوص بانوان برای تماشای این دیدار در نظر گرفته شود و حداقل ضلع جنوبی ورزشگاه برای حضور بانوان اختصاص پیدا کند.

البته مسئولان فدراسیون فوتبال و نهادهای ذی ربط در این خصوص تصمیم گیرنده هستند اما بر اساس شواهد موجود تاکنون تمام جایگاهی خرید بلیت توسط بانوان پر شده است، در شرایطی که تا الان تنها ۳۰۰ بلیت توسط مردان خریداری شده است و بیشتر صندلی های ورزشگاه (به غیر از بخش بانوان) خالی است.

انتهای پیام/

درباره ی OfoghTehran

همچنین ببینید

پاکسازی میدان آزادی

میدان آزادی از معتادان متهاجر پاکسازی شد

سرکلانتر پنجم پلیس پیشگیری تهران بزرگ، از آغاز طرح پاکسازی میدان آزادی از معتادان متجاهر …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *