خانه / مدیریت شهری / مبارزه با مافیای پسماند سخت ولی ممکن است

مبارزه با مافیای پسماند سخت ولی ممکن است

عضو شورای شهر تهران، بیان کرد: مقابله با مافیای پسماند دشوار است اما غیر ممکن نیست و باید سختی های آن را تحمل و بهای آن را پرداخت کرد.

به گزارش سرویس شورای شهر افق تهران، صدراعظم نوری، عضو شورای شهر تهران درارتباط با برنامه‌های شهرداری برای مبارزه با اعتیاد و پیشگیری از آن به خصوص در جنوب پایتخت بیان کرد:‌ خانه‌های سلامت در سرای محلات به این مسئله ورود کردند تا خانواده ها از آموزش و آگاهی لازم در این خصوص برخوردار شوند.

عضو شورای شهر تهران افزود: بحث اعتیاد مسئله پیچیده ای است و  شهرداری به تنهایی نمی تواند با آن مبارزه کند ضمن این که اعتیاد ریشه‌های مختلفی دارد که باید آسیب‌شناسی  های کافی انجام شود و با تدابیر اساسی دستگاه‌های مختلف بتوان به صورت ریشه ای به مقابله با آن پرداخت.

صدر اعظم نوری در خصوص برنامه شهرداری برای مبارزه با مافیای زباله‌گردی یا مافیای پسماند اظهار داشت: در جاهایی که منافع عده ای در میان است مبارزه با یک اقدام غلط  که به رویه تبدیل شده است بسیار دشوار است، اما مقابله با مافیای پسماند غیر ممکن نیست و باید دشواری های آن را تحمل و بهای آن را نیز پرداخت کرد.

عضوض شورای شهر تهران تصریح کرد: سال ها به صورت تیمی و شبکه ای در بحث پسماند کار شده و تلاش ما این است که  مسئیله پسماند را با شفاف‌سازی و سامانه‌ای کردن را از حالت اختصاصی به گروه خاص تبدیل کنیم.

صدر اعظم نوری در پایان خاطر نشان کرد : نباید مسئله پسماند منحصر به گروهی خاص باشد بلکه گروه‌های مختلف که شرایط لازم را دارند  این امکان را داشته باشند که در مناقصات مربوطه شرکت کرده و تحولات جدی در این خصوص با مدیریت عملی و تخصصی اتفاق بیفتد.

انتهای پیام/

درباره ی OfoghTehran

همچنین ببینید

محمدجواد ظریف: هیچ وقت به دنبال درگیری نبودیم

احتمال مذاکره ایران با آمریکا !!!

وزیر امور خارجه کشورمان، حتی پس از ترور سردار قاسم سلیمانی احتمال مذاکره با آمریکا …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *