خانه / مدیریت شهری / اجرای ۱۰۰ پروژه هوشمند شهری در تهران تا سال ۱۴۰۰

اجرای ۱۰۰ پروژه هوشمند شهری در تهران تا سال ۱۴۰۰

فرجود_

با اعلام مدیرعامل سازمان فاوای شهرداری تهران، ۱۰۰ پروژه هوشمند شهری تا سال ۱۴۰۰ به‌صورت آزمایشی در پایتخت انجام خواهد شد که تهران را به شهری برای آزمون پروژه‌های هوشمند تبدیل خواهد کرد.

به گزارش سرویس مدیریت شهری افق تهران، محمد فرجود مدیرعامل سازمان فاوای شهرداری تهران، بیان کرد: پروژه‌های مرتبط با برنامه “تهران هوشمند” به دو گروه سرویس‌های شهروندی و خدمات درون شهرداری تهران تقسیم می شوند و تهران به شهری برای آزمون پروژه‌های هوشمند تبدیل خواهد شد و  تا سال ۱۴۰۰، ۱۰۰ پروژه هوشمند شهری به‌صورت آزمایشی در پایتخت انجام خواهد شد که برنامه‌ریزی کاملی در این خصوص صورت گرفته است تا فعالیت‌ها براساس برنامه‌های طراحی شده برگزار شود.

وی در خصوص اختلال در سامانه تهران من” بیان کرد: سامانه تهران من یکی از بزرگترین سامانه‌های کشور است که ۱ میلیون و ۸۰۰ هزار شخص حقیقی و حقوقی در آن ثبت‌نام کرده‌ و بیش از ۲۰ سامانه کشوری مثل شهرداری، پلیس، ثبت اسناد و املاک به این سامانه متصل هستند.

مدیرعامل سازمان فاوای شهرداری تهران بیان کرد: با توجه به مراجعات زیادی که در تیر ماه و زمان  ثبت‌نام  داشتیم و به دلیل اتصالاتی که این سامانه به سایر سامانه‌ها داشت گاهی اوقات اختلالاتی به طور طبیعی وجود داشت که این اختلالات نیز برطرف شده است و سامانه” تهران من” در حال حاضر از بهترین سامانه‌های کشور است.

محمد فرجود در ادامه خاطر نشان کرد: بحث طرح ترافیک خبرنگاری و همچنین کارت بلیت خبرنگاری ارتباطی به این سامانه ارتباطی ندارد و دراصل محدویتی در این سامانه برای ثبت‌نام شهروندان و خدمات رسانی بیشتر به آنها وجود ندارد.

مدیرعامل سازمان فاوای شهرداری تهران در پایان تصریح کرد: در صورتی که مشکلات و اختلالاتی در این سامانه وجود دشته باشند شهروندان از طریق تماس با شماره ۱۳۷ و یا از طریق سامانه به ثبت و پیگیری اختلالات بپردازند ما برای پاسخگویی آمادگی لازم را داریم و هر روز تعداد مشترکان این سامانه بیشتر می شود که در حال حاضر بیش از ۱ میلیون و ۸۰۰ هزار نفر از آن استفاده می‌کنند، از موضوعاتی که شهروندان می توانند از طریق این سامانه پیگیری کنند می توان به اشتباه کدملی اشاره کرد.

انتهای پیام/

درباره ی OfoghTehran

همچنین ببینید

محمدجواد ظریف: هیچ وقت به دنبال درگیری نبودیم

احتمال مذاکره ایران با آمریکا !!!

وزیر امور خارجه کشورمان، حتی پس از ترور سردار قاسم سلیمانی احتمال مذاکره با آمریکا …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *