خانه / ورزشی / سرمربی ایتالیایی در آستانه جدایی از استقلال!!!

سرمربی ایتالیایی در آستانه جدایی از استقلال!!!

استراماچونی

مشکلات مالی و تاخیر در جذب بازیکنان جدید، سرمربی ایتالیایی استقلال را پس از گذشت ۲ ماه و ۱۰ روز به فکر جدایی از استقلال انداخته است.

به گزارش سرویس ورزشی افق تهران، بااعلام منابع خبری در ایتالیا، آندره استراماچونی در خصوص ماندن یا جدایی از جمع آبی پوشان دچار تردید شده است و به احتمال زیاد تا ۴۸ ساعت آینده نهایی خود را درخصوص ماندن و یا استعفا از استقلال خواهد گرفت.

این  اتفاقات در شرایطی رخ می دهد که این سرمربی ایتالیایی که با سر و صداهای فراوانی وارد تهران شده است توانسته در بازی های تدارکاتی این تیم ۶ پیروزی برای آبی پوشان به ارمغان بیاورد ، اما مشکلات مالی و تاخیر در جذب بازیکنان جدید این سرمربی ایتالیایی را پس از گذشت ۲ ماه و ۱۰ روز به فکر جدایی از استقلال انداخته است.

پوچارلی (کیه وو)، درامه (آتالانتا) و میلیچ (کروتونه)، از جمله بازیکنان مورد نظر استراماچونی بودند که مدیران این تیم طرفدار نتواستند زمینه عقد قرارداد با آن ها را فراهم کنند، از دلایل دیگر نارحتی شدید استراماچونی از مسئولان باشگاه استقلال به هروویه میلیچ، مهاجم مورد نظر این سرمربی برمی گردد که با وجود این که  ۲ روزی است برای مذاکرات و حصول توافق با استقلالی ها  در تهران به سر می رود اما مشکلات مالی موجب شده این مهاجم هنوز نتواند با آبی پوشان به توافق نهایی برسد.

شواهد و قرائن حاکی از این است که شب گذشته، استراماچونی بحث و جدل های فراوانی با مسئولان باشگاه استقلال داشته است.

انتهای پیام/

مهدیه سادات موسوی

درباره ی OfoghTehran

همچنین ببینید

حذف چهار صفر

عمر دولت روحانی به حذف چهار صفر نمی رسد!!!

با توجه به قید یک فوریت برای ارسال لایحه حذف ۴ صفر به مجلس، حداقل …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *