خانه / اقتصادی / قیمت سیب زمینی باز هم کاهش می یابد

قیمت سیب زمینی باز هم کاهش می یابد

سیب زمینی

با اعلام رئیس اتحادیه بارفروشان،  قیمت سیب زمینی در میدان مرکزی میوه و تره بار به کیلویی ۴ تا ۵ هزارتومان نیز رسیده و در روزهای آینده قیمت این محصول مجددا کاهش می یابد.

به گزارش سرویس اقتصادی افق تهران، حسن صابری، رئیس اتحادیه بارفروشان اعلام کرد: قیمت سیب زمینی ١٠٠٠ تومان نسبت به گذشته کاهش یافته است،  قیمت این محصول در میدان مرکزی میوه و تره بار به کیلویی ۴ تا ۵ هزارتومان نیز رسیده و قیمت هرکیلوگرم سیب زمینی نو ممتاز نیز ۶ هزارتومان تعیین شده است، در روزهای آینده قیمت این محصول مجددا کاهش می یابد.

رئیس اتحادیه بارفروشان، افزود: قیمت هندوانه نیز با کاهش نسبی مواجه شده و نرخ این محصول نیز کیلویی ٢٠٠ تومان کاهش یافته، در حال حاضر بین ۶٠٠ تا ٩٠٠ تومان و نوع ممتاز آن ١۵٠٠ تومان عرضه می شود.

صابری، در ادامه بیان کرد:  قیمت هرکیلوگرم گوجه فرنگی را بین ٢تا ٣ هزار تومان و قیمت پیاز زرد را  هزار تا ٢ هزار تومان و پیاز شیری نیز در حدود ٢ هزار تا ٢ هزار و ۵٠٠ تومان تعیین شده است.

رئیس اتحادیه بارفروشان، خاطر نشان کرد: قیمت موز ٩ تا ١٠ هزارتومان،  نوع ممتاز آن ١٠ هزار و ۵٠٠ تومان و هلو ۴ تا ٧ هزارتومان و نوع ممتاز آن ١٢ هزارتومان تعیین قیمت شد، قیمت این محصولات در میدان میوه و تره بار است  و در خرده فروشی ها و مراکز عرضه تا ۳۰ درصد به این قیمت ها اضافه می‌شود.

انتهای پیام/

درباره ی OfoghTehran

همچنین ببینید

محمدجواد ظریف: هیچ وقت به دنبال درگیری نبودیم

احتمال مذاکره ایران با آمریکا !!!

وزیر امور خارجه کشورمان، حتی پس از ترور سردار قاسم سلیمانی احتمال مذاکره با آمریکا …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *