خانه / اقتصادی / قیمت سیب زمینی باز هم کاهش می یابد

قیمت سیب زمینی باز هم کاهش می یابد

سیب زمینی

با اعلام رئیس اتحادیه بارفروشان،  قیمت سیب زمینی در میدان مرکزی میوه و تره بار به کیلویی ۴ تا ۵ هزارتومان نیز رسیده و در روزهای آینده قیمت این محصول مجددا کاهش می یابد.

به گزارش سرویس اقتصادی افق تهران، حسن صابری، رئیس اتحادیه بارفروشان اعلام کرد: قیمت سیب زمینی ١٠٠٠ تومان نسبت به گذشته کاهش یافته است،  قیمت این محصول در میدان مرکزی میوه و تره بار به کیلویی ۴ تا ۵ هزارتومان نیز رسیده و قیمت هرکیلوگرم سیب زمینی نو ممتاز نیز ۶ هزارتومان تعیین شده است، در روزهای آینده قیمت این محصول مجددا کاهش می یابد.

رئیس اتحادیه بارفروشان، افزود: قیمت هندوانه نیز با کاهش نسبی مواجه شده و نرخ این محصول نیز کیلویی ٢٠٠ تومان کاهش یافته، در حال حاضر بین ۶٠٠ تا ٩٠٠ تومان و نوع ممتاز آن ١۵٠٠ تومان عرضه می شود.

صابری، در ادامه بیان کرد:  قیمت هرکیلوگرم گوجه فرنگی را بین ٢تا ٣ هزار تومان و قیمت پیاز زرد را  هزار تا ٢ هزار تومان و پیاز شیری نیز در حدود ٢ هزار تا ٢ هزار و ۵٠٠ تومان تعیین شده است.

رئیس اتحادیه بارفروشان، خاطر نشان کرد: قیمت موز ٩ تا ١٠ هزارتومان،  نوع ممتاز آن ١٠ هزار و ۵٠٠ تومان و هلو ۴ تا ٧ هزارتومان و نوع ممتاز آن ١٢ هزارتومان تعیین قیمت شد، قیمت این محصولات در میدان میوه و تره بار است  و در خرده فروشی ها و مراکز عرضه تا ۳۰ درصد به این قیمت ها اضافه می‌شود.

انتهای پیام/

درباره ی OfoghTehran

همچنین ببینید

شروع مسابقات لیگ برتر

وضعیت مبهم پارس جنوبی در آستانه دیدار فردا با پرسپولیس

در فاصله ۲۴ ساعت تا شروع دیدارافتتاحیه لیگ برتر، فراز کمالوند سرمربی تیم پارس جنوبی …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *