خانه / شورای شهر / برگزاری انتخابات شورایاری ها تا ۳۱ خرداد

برگزاری انتخابات شورایاری ها تا ۳۱ خرداد

محسن هاشمی

رئیس شورای شهر تهران، بیان کرد:  انتخابات شورایاری تا اواخر خرداد باید برگزار شود.

به گزارش سرویس شورای شهر افق تهران، محسن هاشمی رئیس شورای شهر در حاشیه صد و چهل و یکمین جلسه شورای شهر تهران در ارتباط با جلسه امروز اظهار داشت: در جلسه امروز با پیشنهاد تعدادی زیادی از اعضا اساسنامه شورایاری‌ها بررسی شد که بخشی از آن نصفه کاره ماند، قسمتی از این وظایف شورایاری‌ها در ماده ۱۲ باقی ماند که در جلسه بعدی تغییرات در اساسنامه شورایاری‌ها به اتمام می رسد.

محسن هاشمی، در خصوص زمان برگزاری انتخابات شورایاری‌ها بیان کرد: پیشنهاد ستاد، برگزاری انتخابات در ۳۱ خرداد بود که تا اواخر خرداد باید برگزار شود، البته باید ببینیم آیا آئین‌نامه‌هایی که در شورا ارائه شده  به موقع به پایان می‌رسد.

رئیس شورای شهر تهران در خصوص کرایه‌های تاکسی گفت: در این زمینه از رئیس کمیسیون  حمل و نقل سوال بپرسید ایشان با دقت پاسخگو خواهند بود و  درست نیست من در کار کمیسیون‌های تخصصی دخالت کنم، اگرچه عضو این کمیسیون هستم و  اطلاع دارم که اقای علیخانی به صورت جدی در جریان موضوع کرایه‌های حمل و نقل عمومی قرار دارم.

هاشمی درباره  عملیات عمرانی در پل گیشا تصریح کرد: تا جایی که من اطلاع دارم قرار نبود در گذشته دست به این پل بزنند و باید عملیات به گونه ای انجام می‌شد که پل برداشته نشود ولی به علت احتمال خطر پیشگیری انجام شده است.

رئیس شورای شهر تهران گفت: این موضوع خطراتی دارد که به نظر می‌رسد معاونت فنی و عمرانی شهرداریشرایطی را در نظر گرفته و معاونت فنی وعمرانی تمهیدات لازم را در این خصوص انجام نداده که تردد و عملیات اجرایی هم زمان با هم صورت گیرد که چنین اقداماتی به جسارت افراد حتی در انجام کارهای تخصصی مربوط است.

انتهای پیام/

 

درباره ی OfoghTehran

همچنین ببینید

عکس زیر خاکی پژمان جمشیدی

از امروز فیلمبرداری سریال زیرخاکی با بازی پژمان جمشیدی در تهران آغاز خواهد شد. به …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *