خانه / ورزشی / تصویری تلخ از پر مخاطب ترین برنامه ورزشی

تصویری تلخ از پر مخاطب ترین برنامه ورزشی

عادل فردوسی پور مدیر روابط عمومی وزارت ورزش می شود؟

 صحنه های تلخ جمع آوری دکور پر بیننده ترین برنامه ورزشی تلویزیون، اندک روزنه امید هوادارانش را نیز برای بازگشت مجدد این برنامه از بین برد.

به گزارش سرویس ورزشی افق تهران، حذف عادل فردوسی‌پور از شبکه سه سیما و تعطیلی برنامه ۹۰ در این شبکه به دستور فروغی به یکی ازسوژه های داغ  فوتبال ایران تبدیل شده است ، تا جایی که در چارچوب هفتۀ بیست‌وچهارم لیگ برتر هواداران و برخی بازیکنان مثل ساسان انصاری  از این مجری محبوب حمایت کردند.

 حتی کلیپی از هواداران نساجی در بازی با سپاهان منتشر شد که یک صدا به تشویق عادل فردوسی پور پرداختند اما مدیران شبکه سه،  صدای مردم و هواداران را نشنیدند و به سادگی برنامه منتخب مردم را کنار گذاشتند.

 شاید تا دیروز خیلی از اهالی فوتبال از تعطیلی کامل برنامه نامید نشده بودند و  کور سوی امیدی به ادامه کار عادل و نود داشتند، اما تصاویر جمع آوری دکور این برنامه، تمام امید های هواداران نود و دوشنبه های فوتبالی را نقش بر آب کرد.

مدیر شبکه سه دستور داد تا دکور پربیننده ترین برنامه ورزشی تلویزیون برچیده شود تا تمام زحمات بیست ساله عادل فردوسی پور و همکارانش در نود یک شبه نابود شود، غافل از این که نود در قلب اهالی فوتبال جاخوش کرده و رویکرد های مثبت این برنامه مثل مبارزه با فساد و دلالی در فوتبال به سادگی از یادها  نخواهد رفت.

انتهای پیام/

مهدیه سادات موسوی

درباره ی OfoghTehran

همچنین ببینید

آذری جهرمی از نمایندگان مجلس کارت زرد گرفت

وکلای مجلس پس از شنیدن پاسخ های وزیر ارتباطات، از توضیحات وی قانع نشدند. به …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *