خانه / ورزشی / سرمربی جدید تیم ملی اروپایی است

سرمربی جدید تیم ملی اروپایی است

سرمربی جدید تیم ملی اروپایی است

رئیس فدراسیون فوتبال، از نهایی شدن مذاکرات با یکی از مربیان سرشناس اروپایی خبر داد.

یه گزارش سرویس ورزشی افق تهران، بعد از جام ملت ها و رفتن کارلوس کی‌روش از فوتبال ایران، نام‌های زیادی برای جانشینی این مربی مطرح شد، خوزه مورینیو، زیدان، هروه رنار، کلینزمن  و لوران بوران چهره های سرشناسی بودند که در رسانه‌ها برای هدایت تیم ملی فوتبال ایران از آن ها یاد شد، اما فدراسیون فوتبال عکس العملی درخصوص نام‌های مطرح شده نداشت و مهدی تاج، رئیس فدراسیون فوتبال اعلام کرد، به زودی سرمربی تیم ملی را معرفی می‌کنیم.

 فدراسیون فوتبال خبر خوشی برای فوتبال‌دوستان دارد و قرار شده ظرف ۴ تا ۵ روز آینده آن را اعلام کند، گفته می شود مسئولان فدراسیون مذاکرات مثبتی را با ۲ مربی سرشناس خارجی انجام دادند که یکی از آن‌ها در حال نهایی شدن است.

مهدی تاج، رئیس فدراسیون فوتبال در این خصوص اظهار داشت: سرمربی آینده تیم ملی قطعا اروپایی است و عجله ای هم برای اعلام نام مربی بعدی نداریم، در قرارداد با کی روش  مواردی را در نظر نگرفته بودیم اما اکنون درصدد هستیم تا  حتما این بند ها را در قرارداد جدید لحاظ کنیم.

رئیس فدراسیون تصریح کرد: مذاکرات خوبی را با ۲ مربی مطرح خارجی داشتیم  که یکی از آن‌ها در حال نهایی شدن است که به زودی آن را رسانه ای می‌کنیم.

انتهای پیام/

درباره ی OfoghTehran

همچنین ببینید

اولین طرح نگهداشت شهر در سال 98 اجرا شد

اولین طرح نگهداشت شهر در سال ۹۸ اجرا شد

اولین طرح فوریتی نگهداشت شهر، در محدوده ناحیه ۴ منطقه ۱۳ اجرایی شد. به گزارش …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *