خانه / شورای شهر / اصلاح بودجه شهرداری در شرایط فعلی اجتناب ناپذیر است

اصلاح بودجه شهرداری در شرایط فعلی اجتناب ناپذیر است

بررسی بودجه 98 شهرداری تا 15 اسفند ماه

 به گفته عضو شورای شهر تهران، اصلاح بودجه شهرداری  در شرایطی که تمام متولیان بحث بودجه سه بار شاهد تغییر بودند اجتناب ناپذیر است

به گزارش سرویس شورای شهر افق تهران، مجید فراهانی عضو شورای شهر تهران در حمایت از اصلاحیه لایحه بودجه ۹۷ که از سوی شهردار تهران ارائه شده بیان کرد: در سه سال اخیر سه شهردار، سه معاون مالی و دو معاون برنامه‌ریزی عوض شده است.

عضو شورای شهر تهران افزود: تمام افرادی که مسئول بحث بودجه و کنترل پایش آن بودند، سه بار شاهد تغییر بوده‌اند، به همین دلیل در شرایط فعلی اصلاح بودجه اجتناب ناپذیر خواهد بود.

فراهانی تصریح کرد: اصلاحیه بودجه در سال های قبل ۳ تا ۴ هزار میلیارد تومان در نظر گرفته شده بود، اما  امسال برای اولین بار اصلاحیه نزدیک۳۰۰ میلیارد کمتر از دو درصد بودجه تعیین شده است که اقدامی مثبت و حرکت تاثیرگذاری است.

وی در ادامه بیان کرد: تنها بحث افزایش بودجه مطرح شده و پیشنهادی درباره کاهش بودجه مطرح نشده، برخی مواد و ردیف های بودجه درهمان زمان تصویب مورد تاکید قرار گرفت، اما درآن مقطع برخی ردیف ها مثل هزینه های آتش نشانی مورد بحث قرار گرفت که از نظر ما ۵۶۵ میلیارد برای آن مبلغ کمی بود.

شایان ذکر است  اصلاحیه بودجه ۹۸ نهایتا با رای اکثریت اعضای شورای شهر تصویب شد.

انتهای پیام/

درباره ی OfoghTehran

همچنین ببینید

جزئیات سهمیه کنکور برای داوطلبان مناطق سیل زده

رئیس سازمان سنجش و آموزش کشور، بیان کرد: سهمیه کنکور به داوطلبان مناطق سیل زده …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *