خانه / فرهنگی هنری / دوقلو ها هم متوقف شد

دوقلو ها هم متوقف شد

دوقلو ها هم متوقف شد

علی فروتن بازیگر “فیتیله‌ای‌ها” اعلام کرد: تصویربرداری مجموعه‌ای جدید تحت عنوان «دوقلوها» برای شبکه دوم سیما به دلیل مشخص نبودن وضعیت مالی پروژه متوقف شد.

به گزارش سرویس فرهنگی افق تهران، علی فروتن بازیگر “فیتیله‌ای‌ها” اعلام کرد: تصویربرداری مجموعه‌ای جدید تحت عنوان «دوقلوها» برای شبکه دوم سیما به دلیل مشخص نبودن وضعیت مالی پروژه متوقف شد.

علی فروتن بیان کرد: یک چهارم تصویربرداری این کار تمام شده بود  و طبق سخنان مدیر شبکه و دست‌اندرکاران قرار بود به زودی روی آنتن برود اما به دلیل مشخص نبودن وضعیت مالی پروژه، «دوقلوها» هم  مثل برخی از برنامه‌ها که اسپانسر مالی تکلیف خودش را برای ادامه فعالیت روشن نمی‌کند، متوقف شدهمان طور که می‌دانید که «دوقلوها» مجموعه مشارکتی بود که شبکه دو سیما با حمایت وزارت بهداشت این پروژه را پیش می‌‌برد اما حمایت مالی لازم انجام نشد و متاسفانه تهیه‌کننده قادر به ادامه کار نیست و همه  منتظرند بلکه مشکلات مرتفع شوند تا بتوانند کار را ادامه دهند.

بازیگر فیتیله ها از عدم توجه تلویزیون به حوزه کودک، انتقادکرد و گفت: کار کودک همیشه با مشکلاتی  همراه بوده زیرا در تلویزیون کار کودک را بچه گانه دیده‌اند و بودجه‌ کمی برایش  درنظر می گیرند و اصولاً به حوزه کودک در تلویزیون توجه نمی‌شود، در حرف می گویند کودک مهم است ولی متأسفانه وقت عمل و اجرا، آن هزینه ای که در خور شأن کودک است را نمی پردازند تا کارهای کودک همیشه ناقص بمانند.

وی افزود: هم «فیتیله‌ای‌ها» زمانی که دراستودیو و با حضور تماشاگر بودرا مردم دوست داشتند وهم  امروز «محله گل و بلبل» خیلی محبوب هست اما هر دوی این برنامه‌ها به خاطر موضوع  اسپانسر مالی لطمه خورده‌اند، بگذاریم این برنامه‌های کودک و نوجوان محدوده بیشتری پیدا کنند تا هم تماشاگر از تماشای این برنامه ها لذت ببرد و هم استعدادهای جدید کشف شوند، به امید این که روزی برسد که‌ آنقدر برنامه متنوع در حیطه کودک و نوجوان داشته باشیم تا مخاطب ما مجبور نشود به دلیل نداشتن انتخاب متنوع، تنها چند برنامه را ببیند.

قرار بود «دوقلوها» بعد از محرم و صفر روی آنتن برود داریوش فرضیایی هم بعد از گلایه‌های فراوان نسبت به عدم پخش و تکراری پخش کردن «محله گل و بلبل»در ویدئویی گفت که  همه ما هم باید منتظر اسپانسر جدید باشیم.

اما نه «محله گل و بلبل» روی آنتن رفت و نه «دوقلوهایی» ساخته شد، لازم است مدیران مربوطه در سیما خصوصاً شبکه دو به دلیل استقبال مردم  از برنامه «محله گل و بلبل» و همچنین رسیدن «فیتیله‌ای‌ها» به آنتن، یک تمهید ویژه‌ای بیندیشند؛ چرا که مخاطب با برخی از برنامه‌ها و افراد نوستالژی دارد و باید به این نوستالژی‌ها احترام گذاشت.

انتهای پیام/

 

درباره ی OfoghTehran

همچنین ببینید

آذری جهرمی از نمایندگان مجلس کارت زرد گرفت

وکلای مجلس پس از شنیدن پاسخ های وزیر ارتباطات، از توضیحات وی قانع نشدند. به …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *