خانه / شورای شهر / بررسی بودجه ۹۸ شهرداری تا ۱۵ اسفند ماه

بررسی بودجه ۹۸ شهرداری تا ۱۵ اسفند ماه

بررسی بودجه 98 شهرداری تا 15 اسفند ماه

مجید فراهانی، رئیس کمیته برنامه بودجه شورای شهر تهران تصریح کرد: بررسی بودجه ۹۸ شهرداری تا ۱۵ اسفند ماه به پایان می‌رسد.

به گزارش سرویس شورای شهر افق تهران، مجید فراهانی رئیس کمیته برنامه و بودجه شورای شهر تهران اظهار داشت:‌ مطابق پیش بینی ها پیش‌نویس اولیه لایحه بودجه ۹۸ شهرداری تهران تا پایان دی ماه تقدیم شورای شهرخواهد شد.

عضو شورای شهر تهران افزود: بعد از این که اولویت‌ها و چهارچوب های اساسی بودجه در شورا تصویب شد، به شهرداری ابلاغ شده تا لایحه بودجه ۹۸، شهرداری مطابق آن نگارش شود.

فراهانی بیان کرد:  از چند وقت پیش ستاد بودجه در شهرداری تشکیل شده و با تمام معاونت‌ها، شهرداران مناطق و… جلساتی تشکیل  داده است،  لایحه بودجه  پس از این که به شورا ارائه شد، به تفکیک ماموریت‌ها بین کمیسیون‌ها تقسیم می شود و در کمیسیون تلفیق بودجه بررسی خواهد شد و پس  از بحث و تبادل نظر به جمع بندی می رسد و به صحن شورا  برای بررسی نهایی آورده می‌شود.

رئیس کمیته برنامه بودجه شورای شهر تهران تصریح کرد: بررسی بودجه ۹۸ شهرداری تا ۱۵ اسفند ماه به پایان می‌رسد، وی درخصوص بررسی نرخ کرایه‌های حمل ونقل عمومی و تعرفه‌های خدماتی افزود:  طبق مصوبه شورای شهر، تمامی تغییراتی که  در تعرفه‌های خدمات شهرداری اتفاق می افتد در لایحه بودجه لحاظ می شود و  پس از این تعرفه‌ها به صورت جدا جدا نمی‌آید زیرا  این تفکیک تعرفه ها  باعث می شد که اثرات بودجه ای معلوم نشود و مخفی باقی بماند که این روند اصلاح شد.

انتهای پیام/

درباره ی OfoghTehran

همچنین ببینید

بازداشت دومین ضارب توله خرس سواد کوه

به گفته مدیرکل حفاظت محیط زیست مازندران، یکی دیگر از ضاربان توله خرس قهوه ای …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *