خانه / ورزشی / فعالیت کیانوش رستمی بدون مربی

فعالیت کیانوش رستمی بدون مربی

کیانوش رستمی بازهم بدون مربی تمریناتش را از سر می‌گیرد.

به گزارش سرویس ورزشی افق تهران، در حالی که چند روز قبل جلسه ای با حضور علی مرادی رییس فدراسیون وزنه برداری و کیانوش رستمی قهرمان المپیک ۲۰۱۶ در کمیته ملی المپیک برگزار شد، به نظر می رسد در آخر هم این ملی پوش وزنه برداری بوده که حرف خودش را به کرسی نشانده است.

این جلسه با حضور صالحی امیری برای رفع اختلافات بین کیانوش رستمی و فدراسیون بود. نتیجه هم از سوی کمیته ملی المپیک اینطور اعلام شد که ملی پوش وزنه برداری قرار است زیر نظر فدراسیون برنامه های خودش را پیش ببرد و مثل سایر وزنه برداران در اردوی تیم ملی حضور داشته باشد.

گفته می‌شد با برگزاری این جلسه ممکن است رأی کیانوش رستمی برگردد، اما این وزنه‌بردار  اعضا را متقاعد کرد که بدون مربی فعالیت کند.

آنطور که مدیربرنامه های کیانوش رستمی اعلام و سرمربی تیم ملی وزنه برداری تایید کرده، این وزنه بردار قرار است در اردوی تیم ملی حضور داشته باشد؛ و با برنامه های خودش تمرین می کند!

این اتفاق یکی، ۲ سال اخیر هم رخ داده بود و کیانوش رستمی در کنار سایر وزنه‌برداران حضور داشته ولی با برنامه های خودش پیش می رفت.

این‌بار هم فدراسیون وزنه‌برداری نتوانست نظر خود را به کیانوش رستمی تحمیل کند و او طبق برنامه‌های خود پیش خواهد رفت.

اردوهای تیم ملی برای حضور در مسابقات قهرمانی آسیا دی ماه آغاز می‌شود و کیانوش رستمی نیز دعوت خواهد شد. البته این وزنه بردار قرار است در بهمن ماه به مسابقات گزینشی المپیک در تایلند اعزام  شود و سپس در اسفندماه کاپ فجر به میزبانی اهواز را هم پیش رو دارد.

انتهای پیام/

 

درباره ی OfoghTehran

همچنین ببینید

شورای شهر

شورا‌ها ملموس‌ترین ابزار تحقق دموکراسی هستند

نایب رئیس شورای شهر تهران، بیان کرد: برخی افراد هنوز نتوانستند با بحث مردم سالاری …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *