خانه / ورزشی / برانکو به زودی پولدار می شود

برانکو به زودی پولدار می شود

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس همچنان نسبت به عدم پرداخت بخش گسترده ای از مطالباتش ناراضی و شاکی است.

به گزارش سرویس ورزشی افق تهران ،  با اینکه مدت زمان زیادی از شروع فصل می‌گذرد، اما برانکو ایوانکویچ برخلاف ادعای حمیدرضا گرشاسبی مدیرعامل باشگاه پرسپولیس هنوز بخش زیادی از مطالبات فصل‌های گذشته اش را طلبکار است و از این فصل تنها ۱۵ درصد دریافتی داشته که در چنین شرایطی، به راحتی می‌تواند پرسپولیس را رها کرده و به تیم دیگری برود. البته او عاشق پرسپولیس است و نمی‌خواهد تیم خوب و جذابی که خودش ساخته را به این سادگی‌ها رها کند.

با این حال شنیدیم از سوی اسپانسر باشگاه قرار است به زودی بخش دیگری از مبالغ درج شده در قرارداد به حساب سرخپوشان واریز شود که در این صورت، مشکل مالی بازیکنان حل خواهد شد. البته در حال حاضر، هیچ یک به اندازه برانکو طلبکار نیستند. حتی شنیدیم قرارداد این مربی حالا دیگر با توجه به آپشن هایش، به بیش از یک میلیون و ۲۰۰ هزار دلار رسیده و در این شرایط، سرمربی سرخپوشان می‌تواند رقم عجیب و غریبی را دریافت کند.

او همیشه گفته برایش موفقیت تیم آن قدر اهمیت دارد که حاضر است دست از طلب پول بردارد و برای باشگاه این فضا را ایجاد کند که در ابتدا، با سایر مربیان و بازیکنان تسویه حساب کنند و سپس به سراغ او بروند، اما طی دو هفته اخیر، صدای اعتراض برانکو هم به هوا بلند شده و شاید این موضوع، ارتباط مستقیمی به ماجرای دو پیشنهاد از دو باشگاه کشور‌های عربی حوزه خلیج فارس داشته باشد!

 

انتهای پیام

خبرورزشی/

درباره ی علی شریفی

سردبیر و خبرنگار اجتماعی - مهندس برقی که بنا به دغدغه‌های اجتماعی خبرنگار و دانشجو ارشد رسانه شد

همچنین ببینید

شورای شهر

شورا‌ها ملموس‌ترین ابزار تحقق دموکراسی هستند

نایب رئیس شورای شهر تهران، بیان کرد: برخی افراد هنوز نتوانستند با بحث مردم سالاری …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *