2

فال امروز ۲۸ آبان ۹۷

  • کد خبر : 4771
  • ۲۸ آبان ۱۳۹۷ - ۹:۵۲
فال امروز ۲۸ آبان ۹۷

فال روزانه در روز ۲۸ آبان ۹۷ – برای مشاهده فال روزانه تمامی ماه ها و هم چنین طالع بینی، به سایت افق تهران مراجعه نمایید. فال روزانه یکشنبه ۲۸ آبان ۱۳۹۷ چند کلمه برای آنهایی که امروز تولدشان است دوست عزیزی که ۲۸ آبان به دنیا آمده ای، تولدت مبارک! شما شخصی پرانرژی، واقع […]

فال روزانه

فال روزانه در روز ۲۸ آبان ۹۷ – برای مشاهده فال روزانه تمامی ماه ها و هم چنین طالع بینی، به سایت افق تهران مراجعه نمایید.

فال روزانه یکشنبه ۲۸ آبان ۱۳۹۷

چند کلمه برای آنهایی که امروز تولدشان است

دوست عزیزی که ۲۸ آبان به دنیا آمده ای، تولدت مبارک! شما شخصی پرانرژی، واقع بین، قابل اعتماد، سخت کوش و بسیار منظم هستید. مسئولیت ها و وظایفی که به عهده دارید برای شما از هر چیز دیگری از اولویت و اهمیت بیشتری برخوردار هستند. با وجود این همه ویژگی مثبت شما چند ویژگی منفی نیز دارید، مخصوصا این که در موقعیت هایی اشتباه دچار حسادت و لجبازی می شوید! امسال از لحاظ سلامتی اوضاع تا حدود زیادی خوب خواهد بود، اما با مشکلاتی جزئی مانند سرماخوردگی، سردرد یا کمردرد مواجه خواهید بود که با رسیدگی و توجه کافی قابل اجتناب هستند. امسال میزان درآمد شما به میزان قابل قبولی افزایش پیدا خواهد کرد، اما همراه با این افزایش درآمد هزینه ها و مخارجتان نیز افزایش خواهند یافت و در نتیجه نخواهید توانست زیاد پس انداز کنید.

اگر تصمیم گیری هایتان در مورد سرمایه گذاری به درستی انجام شوند سود قابل توجهی را به دست خواهید آورد، اما در غیر این صورت باید خودتان را برای از دست دادن سرمایه تان آماده کنید. در زمینه ی کاری به شما توصیه می شود خودتان را درگیر پروژه های کوچک نکنید و وقت و انرژیتان را صرف پروژه هایی کنید که سود بیشتری دارند. رواط عاطفی شما امسال به اندازه ی کافی رضایت بخش خواهند بود. بهمن، اردیبهشت، تیر و آبان بهترین ماه های سال خواهند بود.

فـال روزانـه - Daily Omen

فال روزانه یکشنبه ۲۸ آبان ۱۳۹۷

شما به شدت فردی پویا و متعهد نسبت به اهداف و قول های خودتان هستید. پس هیچ ترس واضطرابی نسبت به آینده نداشته باشید و به هدف خود فکر کنید و صبر داشته باشید چرا که به زودی محقق خواهد شد.

با تلاش و صبر قطعا هر چیز غیر ممکنی، ممکن خواهد شد و این دو کلمه ساده و گاها تکراری که هیچ زمان به آن دقت نکرده اید، دارای بزرگترین نکات موفق شدن هستند ولی غافل از آنکه ما هیچ زمان به آن دقت نمی کنیم.

فـال روزانـه - Daily Omen

فال روزانه یکشنبه ۲۸ آبان ۱۳۹۷

به خودتان سختی زیادی را متحمل نسازید و اجازه دهید تا جسم تان استراحت کند. از این رو با انسان های اطراف خود رابطه خوبی برقرار کنید و با خوبی و بدی ها کنار بیایید.

چرا که این اقدام می تواند شما را از مشکلات احتمالی حفظ کند. امروز بطور محسوسی همان گونه که شما برنامه ریزی کرده اید، پرنشاط و مفرح خواهد بود.

با این وجود این موارد برای پیشرفت و بهبود وضعیت شما در زندگی ضروری و لازم است.

همچنین ممکن است یکی از فرزندان شما در زندگی دچار سختی هایی در اجتماع و حرفه اش شده باشد. پس به او کمک کنید تا مشکلات وی را برطرف کنید.

فـال روزانـه - Daily Omen

فال روزانه یکشنبه ۲۸ آبان ۱۳۹۷

برای لذت بردن از زندگی، در دورهمی های دوستانتان شرکت کنید و شروع به شوخ طبعی کنید. به دوستانتان ارزش قائل شوید و آنها پاداش زندگی شما هستند.

از اینکه منتقد باشید، دوری کنید چرا که ریسک زیادی وجود دارد و شاید زندگی شما به گونه ای که انتظارش را داشتید، پیش نرود.

با این وجود به هیچ وجه نگران آینده ای پر از موفقیت نباشید و داشتن آینده ای موفق تنها به خود شما بستگی دارد و برای هدف خود روزانه یک قدم بردارید و به حرف ها و نکات منفی که از جانب دوستانتان می شنوید، اهمیت ندهید و به هدف خود ادامه دهید.

فـال روزانـه - Daily Omen

فال روزانه یکشنبه ۲۸ آبان ۱۳۹۷

امروز روز متفاتی برای شما خواهد بود چرا که صبح امروز را با انرژی فوق العاده آغاز کرده اید و می خواهید تا به دنبال موفقیت روانه شوید. با این وجود به هیچ وجه به گذشته تلخ و دردناکی که داشته اید فکر نکنید.

برای رهایی به خانه دوستان و یا آشنایان خود بروید و سرگرم شوید و اوقات خوبی را برای خودتان بسازید.

همچنین در تصمیم گیری هایتان شتاب نداشته باشید و تنها میزانی صبر کنید به هدفی که در سر داشته اید خواهید رسید.

فـال روزانـه - Daily Omen

فال روزانه یکشنبه ۲۸ آبان ۱۳۹۷

در حرفه کاریتان، نام و تصویر شما به شدت خواهد درخشید با این وجود در کارهایتان عجله نداشته باشید و بگذارید تا اتفاقات خوب و خوش خودشان به سمت شما بیایند. در چند روز آینده، تغییرات بزرگی را در زندگی تان شاهد خواهید بود و از این رو به عادت های مطلوب قدیمی خود پایبند باشید و آنها را مایه موفقیت خود قرار دهید.

برای داشتن اوقات خوب و سرگرم کننده، دوستانتان و اطرافیانتان را که نشانه ای از انرژی مثبت دارند، رفت و آمد کنید و شاد باشید.

فـال روزانـه - Daily Omen

فال روزانه یکشنبه ۲۸ آبان ۱۳۹۷

امروز پس از آنکه از خواب بیدار می شوید، احساس قوی و مستحکمی به چیزی که امروز انجام خواهید داد، دارید ولی شاید راه اصلی را گم کرده باشید.

نگران نباشید، راه حل آن را خودتان به تنهایی با کمی تامل متوجه خواهید شد و این میزان نا امید نباشید! دنیا به میزان سختی ای که شما مشاهده می کنید، نیست!

بنابراین از فکرها و ایده های دشوار دوری کنید و آرام باشید تا همه از اینکه شما فردی خلاق با فکری برتر هستید، ایمان بیاورند.

به زودی شما با فردی آشنا خواهید شد که می تواند زندگی شما را تغییر دهد و از این رو توصیه می شود آنها را از دست ندهید و بگذارید تا در موفقیت شما نقش ایفا نمایند.

به یاد داشته باشید که شما سرنوشتی خاص و تکرار نشدنی باید داشته باشید و بابت نعمت هایی که در اطراف شما هستند، خدا را شکر گذار باشید.

فـال روزانـه - Daily Omen

فال روزانه یکشنبه ۲۸ آبان ۱۳۹۷

امروز انتظارات خود را نسبت به اهدافتان بیشتر و بیشتر کنید تا بتوانید با تلاش زیاد به خواسته هایتان دست پیدا کنید.

با این وجود زمانی موفقیت دراز مدت شما به ثمر خواهد رسید که با خودتان شفاف باشید و نسبت به تلاش تان رویا بافی کنید. با این وجود اینک شما موفق خواهید بود و تلاشتان مثمر ثمر خواهد بود.

از این رو به هیچ یک از دوستان و آشنایانتان اجازه ندهید تا شما را به خطرناک ترین سمت سوق دهند و برای انجام آن باید اعتماد به نفس فراوانی داشته باشید و اجازه ندهید تا آن ها شما را کنترل کنند.

فـال روزانـه - Daily Omen

فال روزانه یکشنبه ۲۸ آبان ۱۳۹۷

برای شما قطعا پول و میزان درآمد بسیار مهم است و دائما در تلاش هستید تا بتوانید حامی مالی اعضای خانواده تان شوید. از این رو عجله نداشته باشید چرا که یک روز تمام اهداف و آرزوهای ما نسبت به تلاشمان محقق خواهند شد.

بنابراین فکرتان را از هر چیزی آزاد کنید و تنها به اهداف خود فکر کنید و روزانه یک قدم تا رسیدن به آن بردارید. با این روش قطعا به خواسته خود خواهید رسید.

اگر احساس می کنید خسته شده اید، یک سفر کوتاه مدت برای خودتان فراهم کنید تا برای پروژه بعدی کاریتان آماده شوید.

فـال روزانـه - Daily Omen

فال روزانه یکشنبه ۲۸ آبان ۱۳۹۷

مهم ترین ویژگی رفتاری که می توانند شما را به موفقیت برسانند، صداقت با ضمیر ناخودآگاه شما است که اگر به این مرتبه برسید، قطعا به اهداف دیگرتان نیز رسیده اید. در زندگی عاطفی خود کوتاهی نکنید و اجازه دهید تا شریک زندگی شما، در اهدافتان موثر باشند.

فـال روزانـه - Daily Omen

فال روزانه یکشنبه ۲۸ آبان ۱۳۹۷

به مغزتان اکتفا کنید تا به خواسته های که سال های طولانی حسرت رسیدن به آنها را داشته اید، برایتان خاطره شوند. با این وجود زندگی شما پر زرق و برق خواهد شد و دیگر از دنیای الوده به انرژی منفی را از یاد خواهید برد.

در محل کارتان جدی باشید تا بتوانید به مدت طولانی در آنجا کار کنید و از شوخ طبعی فراوان با همکارانتان خودداری کنید و اجازه ندهید تا از زندگی خصوصی شما باخبر شوند.

چرا که می توانمید از مشکلات احتمالی خودداری نمایید. پس همین امشب تصمیمات و راهکارهای موثر را در پی بگیرید.

فـال روزانـه - Daily Omen

فال روزانه یکشنبه ۲۸ آبان ۱۳۹۷

در روزهای آینده شما معامله ای بزرگ و سودآوری خواهید داشت که می تواند جهت مسیر زندگی شما را به بهترین نقطه تغییر دهد.

شما فرد جدی در انجام کارهای روزمره تان هستید و بیشتر به مغزتان اکتفا می کنید. بنابراین توصیه می شود پروژه های که به آنها علاقه قلبی دارید، برگزینید و آنها را انجام دهید و به مرور سرگرم خواهید شد و با عشق بیشتری کار خواهید کرد.

پس غرور خود را کنار بگذرارید و از همین امروز زندگی مورد علاقه تان را به رقم آورید.

فـال روزانـه - Daily Omen

فال روزانه یکشنبه ۲۸ آبان ۱۳۹۷

تحولات و رویدادهای متفاوتی قرار است در خانواده شما رخ دهند که می توانند بسیار موثر و مطلوب باشند. اما مراقب باشید تا خاطرات قدیمی خود را از یاد نبرید چرا که هیچ زمان گذشته خود را فراموش نکنید.

تا موفقیتتان راه زیادی باقی نماینده است، صبر کنید تا بهترین ها برای شما پیش بیایند. با این وجود در زمان استراحت خودتان سختی زیادی را تحمل نکنید، از آن لذت ببرید تا برای ادامه دادن به کاری که در ذهن دارید با انرژی و پتانسیل بیشتری بپردازید.

همچنین سفرهای کوتاه و بلند مدت را ممنوع نکنید و هر ازگاهی به سفر و دوری از کارتان بپردازید.

در اصل همانند ادویه ها، به زندگی تان تنوع ببخشید!

 

 

منبع:نمناک

لینک کوتاه : http://ofoghtehran.ir/?p=4771

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0
قوانین ارسال دیدگاه
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

بایگانی شمسی