پایگاه خبری افق تهران

تعطیلی بوستان ها و فروشگاه‌های بزرگ کشور

وزیر کشور بیان کرد: مراکز مهم و پرتجمع در شهرها مانند بوستان‌ها، پارک‌ها و فروشگاه‌های بزرگ تعطیل به غیر از فروشگاههای تامین کننده اقلام ضروری مردم تعطیل خواهند شد.

به گزارش سرویس سیاسی افق تهران، عبدالرضا رحمانی فضلی، وزیر کشوردر حاشیه جلسه امروز هیأت دولت بیان کرد: امروز بحثی در خصوص اعمال برخی محدودیت‌های تردد مردم در هیأت دولت مطرح شد و رئیس‌جمهور تصمیمات لازم در مورد اجرای این پیشنهاد  را اتخاذ کردند اگرچه مبنای اصلی طرح مشارکت مردم است.

وزیر کشور افزود:‌ مراکز مهم و پرتجمع در شهرها مانند بوستان‌ها، پارک‌ها و فروشگاه‌های بزرگ تعطیل به غیر از فروشگاههای تامین کننده اقلام ضروری مردم تعطیل خواهند شد، مردم هم با مدیریت سفرهای خود کاری نکند تا  ورود به مبدأ به روزهای آخر موکول شده و  مشکل ترافیکی در این شرایط کرونایی ایجاد شود.

رحمانی فضلی تصریح کرد: با اجرای این طرح کنترل ورودی و خروجی شهرها با جدیت بیشتری صورت می گیرد بنابراین از مردم درخواست داریم با مسئولین در اجرای این طرح همکاری بیشتری انجام دهند، طول دوران گذر از ویروس کرونا و میزان تلفات جانی آن به همکاری مردم و مسئولین وابسته است.

وزیر کشور ضمن اشاره به عدم کمبود دارو و تجهیزات پزشکی در کشور اظهار داشت: مردم  برای کوتاه شدن زمان بیماری با ما همکاری بیشتری انجام دهند، تاثیرات اقتصادی این ویروس در اقتصاد خرد و کلان بسیار زیاد استو طول مدت بیماری با مشارکت مردم کمتر خواهد شد.

وی در پایان تصریح کرد: اگر تخلفی از وظایف قانونی در طول اجرای طرح مشاهده شود مجبور می شویم از سخت‌گیری‌های قانونی استفاده کنیم.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *