خانه / شورای شهر / تذکر عضو شورا برای اختصاص مکان های نصب تبلیغات نامزدها

تذکر عضو شورا برای اختصاص مکان های نصب تبلیغات نامزدها

بهرام نژاد

عضو شورای شهر تهران بیان کرد: شهرداری تهران باید مکان های لازم را برای نصب تبلیغات کاندیداهای انتخابات مجلس در نظر بگیرد.

به گزارش سرویس شورای شهر افق تهران، زهرا نژاد بهرام عضو شورای اسلامی شهر تهران نسبت به اختصاص جایگاه های پرتابل برای نصب اقلام تبلیغاتی تذکر داد و اعلام کرد: باید  اقدام جدی برای نگهداری از سرمایه های موجود در شهر انجام دهیم.

عضو شورای شهر تهران افزود: شهرداری تهران باید مکان های لازم برای نصب تبلیغات کاندیداهای انتخابات مجلس در نظر بگیرد، از کاندیداهای محترم نیز درخواست می کنم که در این زمینه با رعایت نظم و مقررات از نصب تبلیغات بر در و دیوار شهر جلوگیری کنند، کاندیداها با این اقدام موجب می شوند هزینه زیادی به مدیریت شهری پس از برگزاری انتخابات و جمع آوری آنها تحمیل شود.

این در شرایطی است که سازمان زیباسازی شهر تهران دیروز اعلام کرده بود که سازه های جدید تبلیغاتی پس از انتشار فراخوان طراحی سازه های موقت تبلیغات محیطی انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی و نخستین میان دوره ای پنجمین دوره مجلس خبرگان رهبری ویژه اسفند ماه ۹۸، در سطح شهر تهران نصب شود.

با اعلام این سازمان عدم نیاز به حمل با جرثقیل، قابلیت مونتاژ و نصب سریع در مکان، خود ایستایی و قابلیت اتصال به المانهای شهری مناسب نصب در فضاهایی مثل حدفاصل میان پیاده رو و سواره رو و مقاومت در مقابل وندالیزم شهری و … از ویژگی های این سازه هاست.

انتهای پیام/

درباره ی OfoghTehran

همچنین ببینید

واکسن سل برای درمان کرونا

استفاده از واکسن سل برای درمان کرونا !!!

محققان معتقدند واکسن (BCG) که برای درمان بیماری سل استفاده می‌شود، می‌تواند در کاهش عفونت‌های …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *