خانه / سیاسی / رئیس جمهور مشارکت مردم را قربانی صحبت های حاشیه ای نکند

رئیس جمهور مشارکت مردم را قربانی صحبت های حاشیه ای نکند

قاضی زاده هاشمی

عضو هیئت رئیسه مجلس اعلام کرد: رئیس جمهور برای توجیه ناکارآمدی‌های دولت و انفعال اصلاح طلبان مجلس در مقابل این ناکارآمدی، حضور و مشارکت مردم را قربانی صحبت های حاشیه ساز مانند انتخابات فرمایشی کند.

به گزارش سرویس سیاسی افق تهران، امیر حسین قاضی زاده هاشمی، عضو هیئت رئیسه مجلس در خصوص کنفرانس مطبوعاتی رئیس جمهور در آستانه انتخابات مجلس شورای اسلامی بیان کرد: کنفرانس مطبوعاتی در آستانه انتخابات مجلس بدون شک شائبه انتخاباتی به همراه دارد و رئیس جمهور باید بر اساس قانون اساسی اصل بی طرفی را در جریان انتخابات رعایت کند.

وی تصریح کرد: دولت با عنوان مجری انتخابات باید اصل بی طرفی را در جریان انتخابات رعایت کند و شخص رئیس جمهور در کنفرانس مطبوعاتی نباید به شکل علنی از حزب یا گروه خاصی حمایت کند.

عضو هیئت رئیسه مجلس در ادامه بیان کرد: ضمن این که در جریان کنفرانس مطبوعاتی نباید فضای یاس و ناامیدی توسط رئیس جمهور و رسانه‌های وابسته در زمینه انتخابات مجلس شکل بگیرد.

قاضی زاده هاشمی خاطر نشان کرد: رئیس جمهور برای این که ناکارآمدی‌های دولت و انفعال اصلاح طلبان مجلس در مقابل این ناکارآمدی را توجیه کند، نباید حضور و مشارکت مردم را قربانی صحبت های حاشیه ساز مانند انتخابات فرمایشی کند، بهتر است رئیس جمهور پاسخگوی عملکرد ضعیف حامیان خود در مجلس و اصلاح طلبان باشد.

انتهای پیام/

درباره ی OfoghTehran

همچنین ببینید

واکسن سل برای درمان کرونا

استفاده از واکسن سل برای درمان کرونا !!!

محققان معتقدند واکسن (BCG) که برای درمان بیماری سل استفاده می‌شود، می‌تواند در کاهش عفونت‌های …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *