خانه / اجتماعی / تکذیب منع فروش بادکنک ولنتاین

تکذیب منع فروش بادکنک ولنتاین

بادکنک ولنتاین

رئیس اتحادیه صنف خرازی فروشان بیان کرد: هیچ نامه یا دستوری از سوی پلیس در خصوص ممنوعیت فروش بادکنک ولنتاین دریافت نکردیم.

به گزارش سرویس اجتماعی افق تهران، حسین دکمه چی، رئیس اتحادیه صنف خرازی فروشان  در خصوص خبر ممنوعیت فروش بادکنکبرای روز ولنتاین بیان کرد: هیچ نامه یا دستوری از سوی پلیس یا ارگان دولتی دیگری به اتحادیه در این خصوص دریافت نکردیم.

رئیس اتحایه صنف خرازی فروشان در ادامه بیان کرد: مانند سنوات پیش اعضا از تصمیمات داخلی این اتحادیه با خبر بوده و مکلف به رعایت قوانین مقرر هستند، تعداد زیادی بادکنک به مناسبت سالگرد پیروزی انقلاب در ایام مبارک دهه فجر عرضه شد و هیچ کمبودی در این زمینه وجود ندارد.

وی تصریح کرد: فروش بادکنک با رنگ و در قالبی خاص فرهنگ بیگانگان را ترویج می کند و نباید این اقدام انجام شود اما سایر اصناف نیز به فروش آن اقدام می کنند که فعالیت آنان در حیطه اتحادیه صنف خرازان قرارندارد، این اتحادیه تنها مسئولیت اطلاع رسانی در مورد رعایت قوانین و ضوابط را دارد و سایر دستگاه های ذی ربط وظیفه اجرای این قوانین را بر عهده دارند.

رییس اتحادیه صنف خرازی فروشان در پایان ضمن تشکر از نیروی انتظامی و حمایت های این نیرو اظهار امیدواری کرد که ماموریت خاص یک رسانه خوراک رسانه های معاند را تامین نکند.

انتهای پیام/

درباره ی OfoghTehran

همچنین ببینید

بهرام نژاد

ستاد کرونا مقابله با این بیماری را جدی نگرفته است

عضو شورای شهر تهران بیان کرد: در صورتی که ستاد کرونا جدیتی در مقابله با …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *