خانه / اقتصادی / هیچ مشکلی در بازار گوشت شب عید نخواهیم داشت

هیچ مشکلی در بازار گوشت شب عید نخواهیم داشت

توزیع گوشت با نصف قیمت درمیادین

مدیرعامل شرکت پشتیبانی و امور دام بیان کرد: قیمت گوشت امروز به صورت قابل توجهی در بازار کاهش یافته است و حجم تولید نیز ثابت می کند ادامه این روند از بروز هر گونه مشکلی در بازار جلوگیری می کند.

به گزارش سرویس اقتصادی افق تهران، حسن عباسی معروفان، مدیرعامل شرکت پشتیبانی و امور دام در خصوص وضعیت مطلوب تولید گوشت در کشور بیان کرد: در ستاد تنظیم بازار، تمهیدات خاصی با هدف حمایت از تولید و بازار مصرف و سفره مردم صورت گرفته است و نتایج این برنامه ریزی در بازار گوشت کشور مشهود است.

مدیرعامل شرکت پشتیبانی امور دام در خصوص قیمت گوشت در کشور بیان کرد: قیمت گوشت امروز به صورت قابل توجهی در بازار کاهش یافته است و حجم تولید نیز ثابت می کند ادامه این روند از بروز هر گونه مشکلی در بازار جلوگیری می کند.

معروفیان در ادامه خاطر نشان کرد: بازار گوشت شب عید با هیچ چالشی روبرو نخواهد شد، ضمن این که برخورد با قاچاق خروجی دام از اولویت های شرکت پشتیبانی است.

مدیرعامل شرکت پشتیبانی امور دام تصریح کرد: بازار گوشت در شرایط مناسبی قرار دارد و بدون تردید افرادی که قصد دلالی دارند با ضرر و زیان روبرو می شوند، تا زمان منطقی شدن قیمت ها عرصه ذخایر استراتژیک ادامه دار خواهد بود، خوشبختانه حجم ذخایر تا حدی است که موجب کاهش قدرت دلالان شده است.

 انتهای پیام/

درباره ی OfoghTehran

همچنین ببینید

بهرام نژاد

ستاد کرونا مقابله با این بیماری را جدی نگرفته است

عضو شورای شهر تهران بیان کرد: در صورتی که ستاد کرونا جدیتی در مقابله با …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *