پایگاه خبری افق تهران

دیاباته و میلیچ در آستانه جدایی از استقلال!!!

دیاباته و میلیچ

در صورتی که باشگاه استقلال تا قبل از سه شنبه مطالبات شیخ دیاباته و هرویه میلیچ را پرداخت نکند این ۲ بازیکن خارجی می‌توانند قرارداد خود را به صورت یک طرفه فسخ و ایران را ترک کنند.

به گزارش سرویس ورزشی افق تهران، در صورتی که باشگاه استقلال تا قبل از سه شنبه مطالبات شیخ دیاباته و هرویه میلیچ را واریز نکند بر اساس قانون این ۲ بازیکن خارجی می‌توانند قرارداد خود را به صورت یک طرفه فسخ کنند و  ایران را ترک کنند!

استقلالی ها با اینکه از پیشنهادهای باشگاه‌های متمول عربی برای خرید شیخ با خبر هستند، نه تنها کاری برای تمدید قرارداد ستاره آفریقایی خود انجام ندادند بلکه با عدم پرداخت به موقع پول دیاباته زمینه ناراحتی و نارضایتی او را فراهم کردند، در یکی دو روز اخیر اخباری پیرامون بر ترک ایران توسط دیاباته مطرح شده بود که باشگاه استقلال دلیل این موضوع را مصدومیت این ستاره و درخواست او برای مداوا در خارج از کشور دانستند.

به نظر می رسد ماجرای تیام و استقلالی‌ها یکبار دیگر برای آبی ها درحال تکرار است. ‌بدقولی مدیران باشگاه استقلال زمینه دلخوری و بی‌اعتمادی ستاره آبی‌ها را فراهم کرده و در نهایت هم یا تصمیم به جدایی می‌گیرد و یا با گذاشتن شروطی مثل دریافت کامل قراردادش یا گرفتن پیش‌پرداخت سنگین مسئولان استقلال نمی تواند وی را در این تیم حفظ کنند.

با ادامه بدقولی های آبی پوشان دست شیخ و میلیچ برای فسخ یک طرفه قرارداد باز شده و در صورت عدم پرداخت پول آنها جدایی شیخ قطعی است و خداحافظی میلیچ هم که در تعطیلات نیم‌فصل قرار بود اتفاق افتد دور از ذهن نخواهد بود.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *