خانه / ورزشی / اسکوچیچ چگونه سرمربی تیم ملی شد؟

اسکوچیچ چگونه سرمربی تیم ملی شد؟

دراگان اسکوچیچ

حسین کلانی بیان کرد: اهالی فدراسیون بدترین تصمیم را گرفتند، یک شبه آقای اسکوچیچ را در بین گزینه های مربیان ایرانی قرار گرفت و همان هم تبدیل به سرمربی تیم ملی شد.

به گزارش سرویس ورزشی افق تهران، حسین کلانی، پیشکسوت باشگاه پرسپولیس در خصوص تساوی پر گل دو تیم استقلال و پرسپولیس در دربی ۹۲ پایتخت بیان کرد: هر دو تیم بازی فنی خوبی را از خود نشان دادند که ارتباطی مستقیم با شجاعت مربیان دو تیم، هر دو مربی بدون احتیاط بازی کردند و به فرهاد مجیدی و یحیی گل محمدی که به دنبال سه امتیاز بودند تبریک می گویم.

پیشکسوت پرسپولیس در ادامه بیان کرد: با این حال تصور می کنم در نیمه دوم تنها یک موقعیت بر روی دروازه پرسپولیس ایجاد شد که همان هم به گل تبدیل شد، اما در ادامه بازی مالکیت توپ و میدان دست پرسپولیس بود اما با دفاع چند لایه استقلالی ها مواجه شد، بدون شک حق پرسپولیس بود که برنده این بازی شود اما تنها موفق شد گل تساوی را در دقایق پایانی به ثمر برساند.

وی در خصوص عملکرد یحیی گل محمدی در نیم فصل دوم تصریح کرد: یحیی گل محمدی تا الان توانسته به خوبی امتیازات را جمع آوری کند و تاکتیک فنی خوبی را هم برای برد تیم و دفاع از دروازه در نظر گرفته است، یحیی گل محمدی یکی از مربیان جوان و  آینده دار فوتبال ایران است که باید قدر او را بیشتر از اینها دانست.

کلانی در خصوص انتخاب دراگان اسکوچیچ به عنوان سرمربی تیم ملی فوتبال ایران بیان کرد: واقعاً از این که چرا چنین انتخاب بدی توسط فدارسیون انجام شده است بی خبرم، اهالی فدراسیون بدترین تصمیم را گرفتند، یک شبه آقای اسکوچیچ را در بین گزینه های مربیان ایرانی قرار گرفت و همان هم تبدیل به سرمربی تیم ملی شد، چه اتفاقی در فدراسیون می افتد که نتیجه آن انتخاب اسکوچیچ می شود، فدراسیون فوتبال باید شفاف سازی کنند که چه افرادی این تصمیم را گرفتند.

کارشناس فوتبال ایران در پایان تصریح کرد: گاهی اوقات صحبت هایی از حضور من در کمیته فنی فدراسیون فوتبال مطرح می شود که اصلاً چنین مسئله ای درست نیست، بارها فریاد زدم مربی ایرانی انتخاب کنیم، آن وقت چطور می توانم عضو کمیته فنی باشم و اسکوچیچ را قبول داشته باشم.

انتهای پیام/

درباره ی OfoghTehran

همچنین ببینید

واکسن سل برای درمان کرونا

استفاده از واکسن سل برای درمان کرونا !!!

محققان معتقدند واکسن (BCG) که برای درمان بیماری سل استفاده می‌شود، می‌تواند در کاهش عفونت‌های …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *