خانه / اقتصادی / فردا آخرین فرصت ثبت نام در طرح حمایت معیشتی دولت

فردا آخرین فرصت ثبت نام در طرح حمایت معیشتی دولت

سامانه+ثبت+اعتراض+بسته+حمایت+معیشتی

 ۶۶۶ هزار و ۷۷۴ سرپرست خانوار ۱۴ روز مهلت داشتند اطلاعات هویتی و شماره تلفن سرپرست خانواده را در سامانه ثبت کنند، فردا (سه شنبه) آخرین زمان مشخص شده برای سرپرستان خانوار است.

به گزارش سرویس اقتصادی افق تهران، با افزایش قیمت بنزین در آبان ماه دولت قرار شد منابع حاصل از آن را به صورت نقدی و با عنوان «طرح حمایت معیشتی دولت» به مردم واریز کند.

مرحله اول طرح حمایت معیشتی در آبان میان ۶۰ میلیون نفر (۱۷ میلیون و ۷۰۰ هزار خانوار) برای خانواده یک نفره ۵۵ هزار تومان، خانواده دو نفره ۱۰۳ هزار تومان، خانواده سه نفره ۱۳۸ هزار تومان، خانواده ۴ نفره ۱۷۲ هزار تومان و خانواده پنج نفره و بیشتر ۲۰۵ هزار تومان پرداخت شد.

دهم دی ماه مرحله دوم نیز با همین مبلغ مشخص پرداخت شد، در این مرحله ۴۱۹ هزار خانواده که داوطلب دریافت سبد معیشتی بودند به جمع افراد قبلی اضافه شدند و در مجموع این مبلغ در دو مرحله به حساب سرپرستان خانوار واریز شد.

پس از واریز مرحله دوم یارانه نقدی بنزین قرار شد اشخاصی که در لیست یارانه بگیران نقدی (۴۵ هزار و ۵۰۰ تومان) نبودند و تقاضای خود را در زمان مقرر در کد دستوری #۶۳۶۹* ثبت کردند، درخواست خود برای دریافت سبد معیشتی دولت را از ساعت ۲۲ همان شب به سایت hemayat.mcls.gov.ir ثبت کنند.

 ۶۶۶ هزار و ۷۷۴ سرپرست خانوار ۱۴ روز مهلت داشتند اطلاعات هویتی و شماره تلفن سرپرست خانواده را در سامانه ثبت کنند، فردا (سه شنبه) آخرین زمان مشخص شده برای سرپرستان خانوار است.

 «حسین میرزایی» سخنگوی ستاد شناسایی مشمولان طرح حمایت معیشتی اعلام کرد: تقاضای این افراد در مدت یک ماه بررسی و نتیجه آن از طریق پیامک به آن ها اعلام خواهد شد.

«محمد باقر نوبخت»، رییس سازمان برنامه و بودجه عنوان کرده بود در صورتی که درآمد دولت از محل آزاد سازی نرخ سوخت بیش از ۳۱ هزار میلیارد تومان شد بدون آنکه مبلغی از آن به بودجه واریز شود مستقیم به حساب مردم واریز خواهد شد.

انتهای پیام/

درباره ی OfoghTehran

همچنین ببینید

علیرضا بیرانوند محبوب ترین چهره سال 97 شد

بیرانوند نیمکت نشین می شود؟

با توجه به عملکرد نسبتا ضعیف بیرانوند در بازی با الدحیل و همچنین دربی پایتخت …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *