خانه / اقتصادی / واریز دور دوم سبد معیشتی خانوارها، از فردا

واریز دور دوم سبد معیشتی خانوارها، از فردا

طرح حمایت معیشتی

فردا مرحله دوم یارانه معیشتی واریز خواهد شد، فرایند ثبت نام افراد جامانده ای هم که از یارانه نقدی استفاده می کردند اما یارانه معیشتی دریافت نکردند به زودی در سامانه hemayat.mcls.gov.ir آغاز می‌شود.

به گزارش سرویس اقتصادی افق تهران، با هدف سیاست های حمایتی دولتی، فردا مرحله دوم یارانه معیشتی  واریز خواهد شد، فرایند ثبت نام افراد جامانده ای هم که از یارانه نقدی استفاده می کردند اما یارانه معیشتی دریافت نکردند به زودی در سامانه hemayat.mcls.gov.ir آغاز می شود، ضمن این که افرادی که مشمول یارانه نقدی نبودند و سبدمعیشتی نیز به آنها تعلق نمی گرفت می‌توانند از ۱۰ دی ماه  اعتراض خود را در سامانه hemayat.mcls.gov.ir ثبت کنند.

روز گذشته حسین میرزایی، سخنگوی ستاد شناسایی مشمولان طرح حمایت معیشتی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی عنوان کرد: با هماهنگی های صورت گرفته با سازمان برنامه و بودجه به زودی زمانی برای متقاضیانی که درخواستشان برای سبد حمایت معیشتی دولت تایید شده، اعلام خواهد شد، دور دوم سبد حمایت معیشتی دولت در زمان مقرر (۱۰ دی ماه) به حساب سرپرست خانوار واریز می‌شود.

میرزایی در ادامه بیان کرد: افرادی که در دور اول مشمول پرداخت سبد حمایت معیشتی دولت نشدند و درخواست خود را در سامانه hemayat.mcls.gov.ir به ثبت رساندند، در صورتی که درخواست آنها مورد تایید قرار گرفته باشد یارانه معیشتی دو دوره به شکل یکجا و در مهلت تعیین شده ای که اعلام می‌شود به حساب سرپرست خانوار واریز می‌شود.

سخنگوی ستاد شناسایی مشمولان طرح حمایت معیشتی تصریح کرد: ۶۶۶هزار نفر از افرادی که یارانه نقدی دریافت نمی‌کردند و اعتراسبد معیشتی نیز به آنها پرداخت نشده بود،‌ می‌توانند از ۱۰ دی ماه تقاضای خود را در سامانه hemayat.mcls.gov.ir ثبت کنند.

وی خاطر نشان کرد: درخواست این افراد در مدت یک ماه بررسی و نتایج اعلام می‌شود و در صورتی که درخواست آنها تایید شود در فهرست مشمولان قرار می‌گیرند، درخواست این افراد تنها برای دریافت سبد حمایت معیشتی است و ارتباطی با دریافت یارانه نقدی ندارد.

 انتهای پیام/

درباره ی OfoghTehran

همچنین ببینید

علیرضا بیرانوند محبوب ترین چهره سال 97 شد

بیرانوند نیمکت نشین می شود؟

با توجه به عملکرد نسبتا ضعیف بیرانوند در بازی با الدحیل و همچنین دربی پایتخت …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *