خانه / اقتصادی / خرید و فروش مسکن ملی تخلف است

خرید و فروش مسکن ملی تخلف است

محمد اسلامی

به گفته وزیر راه و شهرسازی، خرید و فروش طرح ملی مسکن تخلف محسوب می شود و امتیاز طرح مذکور قابل معامله نیست، هر شخصی بخواهد این کار را انجام دهد با کد رهگیری ثبت شده در سامانه حذف خواهد شد.

به گزارش سرویس اقتصادی افق تهران، محمد اسلامی در جمع خبرنگاران در خصوص این که آیا در تولید و بازسازی ۲ دستگاه لکوموتیو از کمک کشورهای دیگر (زیمنس آلمان) نیز استفاده شده است، بیان کرد: خیر، در تولید لکوموتیو از هیچ کشوری کمک نگرفتیم و لکوموتیو ایرانی برای نخستین بار ساخته شده است.

وی افزود: تمام موانع و حلقه‌های مفقوده (وابستگی به خارج) تولیدات ریلی از میان برداشته شده است، علی رغم این‌که مسیرهای معامله با ایران با مزاحمت استکبار روبرو شده، صنعت داخل در مسیر رونق قرار گرفته است.

وزیر راه و شهرسازی تصریح کرد: از ابتدای امسال تا امروز ۴۵۶ تجهیزات ریلی تولید داخل به ناوگان سراسری راه آهن وارد شده است، اهمیت قطارهای حومه‌ای در رفت و آمد مردم، موجب شد سال آینده شرکت قطارهای حومه‌ای راه اندازی و مترو کرج و هشتگرد به آن افزوده نخواهد شد.

محمد اسلامی در خصوص خرید و فروش امتیاز طرح ملی مسکن نیز اظهار داشت: این کار تخلف محسوب می شود و امتیاز طرح مذکور قابل معامله نیست، هر شخصی بخواهد این کار را انجام دهد با کد رهگیری ثبت شده در سامانه حذف خواهد شد زیرا این کار سودجویی است و به شدت با آن برخورد خواهیم کرد.

چندی قبل مدیرعامل شرکت عمران پردیس از خرید و فروش امتیاز طرح ملی مسکن با قیمت ۱۵۰ میلیون تومان در این شهر خبر داده بود.

انتهای پیام/

درباره ی OfoghTehran

همچنین ببینید

علیرضا بیرانوند محبوب ترین چهره سال 97 شد

بیرانوند نیمکت نشین می شود؟

با توجه به عملکرد نسبتا ضعیف بیرانوند در بازی با الدحیل و همچنین دربی پایتخت …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *