خانه / اجتماعی / همبرگر با ضایعات گوسفند!!!

همبرگر با ضایعات گوسفند!!!

همبرگر از ضایعات گوسفندی

رئیس کلانتری ۱۱۱ هفت‌چناربیان کرد: در حضور نماینده دامپزشکی استان تهران، ۴۰۰ کیلو گوشت فاسد و ضایعات گوسفندی از یک قصابی کشف شد.

به گزارش سرویس اجتماعی افق تهران، سرهنگ هادی زمانیان رئیس کلانتری ۱۱۱ هفت‌چنار از کشف صدها کیلو گوشت فاسد از یک قصابی، درباره جزئیات این خبر اظهارخبر داد و افزود: ظهر دیروز برخی از شهروندان با مراجعه به کلانتری ۱۱۱ هفت‌چنار‌، شکایت خود را از نگهداری و توزیع گوشتهای فاسد توسط قصابی محله خود اعلام کردند.

رئیس کلانتری ۱۱۱ هفت‌چنار تصریح کرد:  با توجه به حساسیت موضوع و  تهدید سلامت شهروندان با توزیع مواد غذایی فاسد به سرعت تیمی از مأموران کلانتری به آدرس اعلام شده اعزام و ابعاد موضوع را مورد بررسی قرار دادند.

سرهنگ زمانیان تصریح کرد: مأموران با حضور در محل متوجه می شود که مالک قصابی گوشت ها را در یخچالهایی نگهداری می‌کند که دما مناسبی نداشته و منجر به فاسد شدن گوشتهای داخل یخچالها شده است.

وی افزود: در مراحل بعدی مشخص شد که مالک قصابی در زیرزمین محل سکونت خود، طیور زنده نگهداری و با ذبح غیربهداشتی آنها در زیرزمین، گوشتهای غیربهداشتی را میان مردم عرضه می کند.

زمانیان در ادامه خاطرنشان کرد: در زیرزمین این قصابی علاوه بر گوشت های فاسد، مقداری ضایعات گوسفندی و لوازم تهیه غذای فست فودی وجود داشت که نشان می داد متهم از این ضایعات را برای تهیه فست فود استفاده می‌کند.

رئیس کلانتری ۱۱۱ هفت‌چنار تصریح کرد: گام بعدی تحقیقات نشان داد که پسر این خانواده مغازه ساندویچی دارد و با همکاری پدرش مواد غذایی فست فودی مثل همبرگر را از ضایعات گوسفندی آماده می‌کند.

وی در پایان خاطر نشان کرد: در حضور نماینده دامپزشکی استان تهران، ۴۰۰ کیلو گوشت فاسد و ضایعات گوسفندی کشف شد، این پدر و پسر در همان بازجویی اولیه به خود اعتراف کرده و تسلیم مراجع قضایی شدند.

انتهای پیام/

 

درباره ی OfoghTehran

همچنین ببینید

یلدا به خیر و خرید

یلدای شهروند به کام کودکان مبتلا به سرطان

مجموعه شهرونددر آستانه شب یلدا و جشن باستانی ایرانیان درصدد است درکمپینی با عنوان “یلدا …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *