خانه / سیاسی / خسارت دقیق قطعی اینترنت از زبان وزیر ارتباطات

خسارت دقیق قطعی اینترنت از زبان وزیر ارتباطات

وزیر ارتباطات ایران بیان کرد: با اعلام مدیرعامل شرکت ملی پست درآمد روزانه ۴۰ درصد کاهش یافته است، این آمار نشان دهنده آسیب بخش عمده‌ای از کسب و کارهای کوچک است.

به گزارش سرویس سیاسی افق تهران، به گفته وزیر ارتباطات ایران، محمد جواد آذری جهرمی به زودی  به جمع بندی نهایی در خصوص خسارات قطعی اینترنت دست خواهیم یافت.

 سازمان تنظیم مقررات، خسارات وارد شده به اپراتورها را بالغ بر ۱۰۸۰ میلیارد تومانبرآورد کرده و اعلام کرده ایرانسل بیشترین خسارت را در این زمینه دیده است.

وزیر ارتباطات ایران  خاطر نشان کرد: با اعلام مدیرعامل شرکت ملی پست درآمد روزانه ۴۰ درصد کاهش یافته است، این آمار نشان دهنده آسیب بخش عمده‌ای از کسب و کارهای کوچک است.”

آذری جهرمی در ادامه افزود: کسب و کارها در این زمینه بیشترین خسارات را دیدند، به سازمان فناوری اطلاعات در این خصوص جلسات متعددی با اتاق بازرگانی، نظام صنفی رایانه‌ای و اتحادیه کسب وکارهای نوپا برگزار کرده و در حال جمع بندی خسارات وارده قطعی اینترنت به آنهاست که به محض تکمیل اعلام خواهیم کرد.

گفتنی است از روز شنبه ۲۵ آبان اتصال ایران به شبکه جهانی اینترنت به دلیل نا آرامی‌های ایجادشده به دنبال افزایش ۳ برابری قیمت بنزین و در راستای پیشگیری از احتمال سوءاستفاده‌های احتمالی اغتشاش گران قطع شده بود.

انتهای پیام/

درباره ی OfoghTehran

همچنین ببینید

ایران و آمریکا به صلح نزدیک می شوند!!!

با اعلام روزنامه های ژاپنی، آمریکا موافق طرح توکیو برای سفر حسن روحانی رئیس جمهور …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *