خانه / شورای شهر / ثابت ماندن کرایه ها ظلم به رانندگان تاکسی است

ثابت ماندن کرایه ها ظلم به رانندگان تاکسی است

شهرداری مصوبه پارک حاشیه ای را اجرایی نکرده است

رئیس کمیسیون عمران و حمل و نقل شورای شهر تهران بیان کرد: افزایش قیمت سوخت و ثابت ماندن کرایه‌ها اجحاف در حق رانندگان تاکسی است و شهرداری و دولت باید مشکل آن‌ها را برطرف کنند.

به گزارش سرویس شورای شهر افق تهران، محمد علیخانی، رئیس کمیسیون عمران و حمل و نقل شورای شهر تهران در خصوص آلودگی هوا اظهار داشت : شهرداری تلاش خود را برای مقابله با آلودگی هوا انجام می دهد و تصمیم تعطیلی مدارس دراختیار شهرداری تهران نیست، البته ما انتقاداتی به شهرداری در این خصوص مطرح کردیم که با اجرای حلقه دوم طرح ترافیک مشکل آلودگی هوا برطرف نمی‌شود.

وی افزود: انتقاد ما به شهرداری این است که ادعای آن‌ها در خصوص طرح جدید ترافیک اشتباه است و این طرح نتوانسته آلودگی هوا و ترافیک را کاهش دهد، یک طرح به تنهایی نمی تواند مشکل آلودگی هوا را برطرف کند، نیاز به مجموعه ای از سیاست ها و مصوبات مجلس برای مقابله با این معضل وجود دارد.

رئیس کمیسیون عمران و حمل و نقل شورای شهر تهران در خصوص افزایش نرخ کرایه‌های تاکسی بیان کرد: رانندگان تاکسی حق دارند نرخ کرایه‌ها را افزایش دهند، زیرا راننده مقصر نیست که بخواهد از جیب خودش هزینه‌ها را بدهد، اگرچه تاکسیرانان سهمیه سوخت می گیرند و سازمان تاکسیرانی باید با بررسی‌های لازم تشخیص دهند که اگر رانندگان سهمیه بیشتری نیاز دارند، برای آن‌ها درخواست شود.

عضو شورای شهر تهران تصریح کرد: این آمادگی در شورای شهر وجود داردکه لایحه شهرداری را در خصوص تغییر نرخ کرایه‌های تاکسی را تصویب کنیم، اگرچه دو سه ماه بیشتر به پایان سال باقی نمانده و به احتمال فراوان امسال لایحه‌ای دریافت نکنیم.

علیخانی در پایان خاطر نشان کرد: افزایش قیمت سوخت و ثابت ماندن کرایه‌ها اجحاف در حق رانندگان تاکسی است و شهرداری و دولت باید مشکل آن‌ها را برطرف کنند.

انتهای پیام/

درباره ی OfoghTehran

همچنین ببینید

ایران و آمریکا به صلح نزدیک می شوند!!!

با اعلام روزنامه های ژاپنی، آمریکا موافق طرح توکیو برای سفر حسن روحانی رئیس جمهور …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *