خانه / مدیریت شهری / پنج شنبه ها ادارات کل کشور تعطیل می شوند!!!

پنج شنبه ها ادارات کل کشور تعطیل می شوند!!!

تعطیلی پنج شنبه ها

رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس بیان کرد: در حال حاضر ادارات تهران در روزهای پنج‌شنبه تعطیل است و قرار است طرح تعطیلی روزهای پنج‌شنبه به سایر شهرهای کشور نیز تسری پیدا کند.

به گزارش سرویس مدیریت شهری افق تهران، رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی بیان کرد: در صورتی که طرح تعطیلی پنج شنبه ها تصویب و اجرایی شوند پنج‌شنبه‌ها، کل ادارات کشور تعطیل خواهند بود.

عبدالرضا عزیزی اظهار کرد: کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی طرحی را تصویب کرد و برای بررسی به صحن مجلس فرستاد که به موجب آن تمام ادارات کل کشور مانند تهران در روز پنج‌شنبه تعطیل می شوند.

وی افزود: بر اساس این طرح برای جبران ساعت کاری روز پنج‌شنبه، ساعت کاری سایر روزهای هفته مثلا از هشت ساعت به ۱۰ ساعت افزایش یافته است، این یعنی جمع ساعات کاری کارکنان در کل ماه تغییر نخواهد کرد.

رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی در واکنش به مخالفت دولت با این طرح مجلس شورای اسلامی، خاطر نشان کرد: ما این طرح را در کمیسیون اجتماعی به تصویب رساندیم و اکنون در نوبت بررسی صحن علنی است، دولت می‌تواند در آن زمان دولت می تواند نظر نهایی خود را مجلس اعلام کند اما نمایندگان مجلس تصمیم‌گیرنده نهایی خواهند بود.

عزیزی در پایان تصریح کرد: هم اکنون ادارات تهران در روزهای پنج‌شنبه تعطیل است و قرار است طرح تعطیلی روزهای پنج‌شنبه به سایر شهرهای کشور نیز تسری پیدا کند.

انتهای پیام/

درباره ی OfoghTehran

همچنین ببینید

ایران و آمریکا به صلح نزدیک می شوند!!!

با اعلام روزنامه های ژاپنی، آمریکا موافق طرح توکیو برای سفر حسن روحانی رئیس جمهور …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *