خانه / شورای شهر / صحبت های قالیباف شایسته نبود

صحبت های قالیباف شایسته نبود

محسن هاشمی: در خصوص ساخت واحد علوم تحقیقات صحبتی ندارم

رئیس شورای شهر تهران بیان کرد:  اظهارات محمدباقر قالیباف در آستانه هفته وحدت شایسته نبود، رویکرد من در اداره شورای شهر جلوگیری از اختلاف و اتلاف انرژی مدیران شهری در مباحث گذشته و تنش های ناشی از آن بوده است.

به گزارش سرویس شورای شهر افق تهران، محسن هاشمی رئیس شورای شهر تهران در یک صد و هفتاد و پنجمین جلسه شورای شهر تهران بیان کرد:‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ جوامع اسلامی به جنگ‌های داخلی و خشونت ناشی از تحجر و کج‌فهمی از قرآن مبتلا شدند و بیش از هر زمان به وحدت نبوی نیاز دارند تا کینه و خشونت به دوستی و مدارا تبدیل شود اتفاقی که اهمیت زیادی در هفته وحدت دارد.

رئیس شورای شهر تهران در خصوص اظهارات محمدباقر قالیباف در برنامه تلویزیونی بیان کرد: صحبت های قالیباف در آستانه هفته وحدت درست نبود، رویکرد من در اداره شورای شهر جلوگیری از اختلاف و اتلاف انرژی مدیران شهری در مباحث گذشته و تنش های ناشی از آن بوده است و  از مدیران شهری گذشته نیز  همین انتظار را داریم.

هاشمی رفسنجانی خاطرنشان کرد: مقامات قضایی در خصوص پرونده‌های گذشته تعیین تکلیف می کنند اما  وظیفه مدیریت شهری دفاع از حقوق شهروندان است.

رئیس شورای شهر تهران در ادامه بیان کرد: شهروندان تهرانی با رای به شورای پنجمی‌ها ثابت کردند که تحول در وضعیت اداره شهر و توقف روندهای نادرست تصمیم‌گیری را می خواهند با وجود این که مدیریت شهری نتوانسته برای اجرای مطالبات به حق کامل موفق شود، اما این به معنی تایید سیاست های گذشته نیست.

هاشمی در پایان خاطرنشان کرد: از مقامات گذشته و فعلی مدیریت شهری می خواهیم به جای مجادلات لفظی، پیگیری از حقوق مردم را در دستور کار خود قرار دهند تا مردم بهتر بتوانند شرایط سخت کنونی را تحمل کنند.

انتهای پیام/

درباره ی OfoghTehran

همچنین ببینید

ایران و آمریکا به صلح نزدیک می شوند!!!

با اعلام روزنامه های ژاپنی، آمریکا موافق طرح توکیو برای سفر حسن روحانی رئیس جمهور …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *