خانه / ورزشی / برانکو به هیچ عنوان کوتاه نمی آید

برانکو به هیچ عنوان کوتاه نمی آید

برانکو+ایوانکوویچ

برانکو ایوانکوویچ سرمربی سابق تیم فوتبال پرسپولیس که به دلیل مسائل مالی قراردادش را به صورت یکطرفه فسخ و به الاهلی عربستان پیوسته بود به هیچ عنوان حاضر به پس گرفتن شکایتش از فیفا نیست.

به گزارش سرویس ورزشی افق تهران، برانکو ایوانکوویچ سرمربی سابق تیم فوتبال پرسپولیس که به دلیل مسائل مالی با وجود این که یک سال ازمدت قراردادش باقی مانده بود قراردادش را به صورت یکطرفه فسخ و به الاهلی عربستان پیوسته بود به هیچ عنوان حاضر به دادن تخفیف به مدیریت جدید سرخپوشان و پس گرفتن شکایتش از فیفا نیست.

برانکو ایوانکوویچ در این خصوص بیان کرد: مدیران پرسپولیس پیشنهاداتی به وکیل خود برای تسویه حساب ارائه کردند که اصلاً غیر منصفانه نبود. آن‌ها  خواستار تخفیف بیش از ۷۰ یا ۸۰ درصدی و پرداخت قسطی مطالبات من شدند که منطقی نبود و موجب شد به شکایت خود ادامه دهم.

سرمربی سابق پرسپولیس خاطر نشان کرد: شرایط موجب شد به فکر شکایت از پرسپولیس بیفتم و راه دیگری وجود ندارد، ما امور را با روند قانونی پیگیری خواهیم کرد، بار‌ها این مطلب را عنوان کردم که قرار است به پرسپولیس تخفیف دهم به شرط آنکه تمام چیز منطقی باشد و به زودی  تسویه‌حساب کنند، اما مدیران باشگاه حتی یک تماس هم با من برقرار نکردند.

انتهای پیام/

درباره ی OfoghTehran

همچنین ببینید

کالدرون

کالدرون قراردادش را فسخ می کند؟

مدیر روابط عمومی پرسپولیس توضیحاتی را در خصوص نامه گابریل کالدرون به باشگاه پرسپولیس ارائه …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *