خانه / مدیریت شهری / اتمام مرمت میدان حسن اباد تا پایان سال

اتمام مرمت میدان حسن اباد تا پایان سال

بازسازی میدان حسن اباد

با اعلام مجری طرح مرمت و بازسازی میدان حسن آباد، قرار است شهرداری و سازمان میراث فرهنگی کمک های مالی خود را برای مرمت میدان حسن آباد پرداخت تا مرمت میدان حسن آباد در اوایل سال آینده تکمیل شود.

به گزارش سرویس مدیریت شهری افق تهران، مهدی جاهد، مجری طرح مرمت و بازسازی میدان حسن آباد، درخصوص توقف بازسازی میدان حسن آباد اظهار داشت: مرمت سقف های میدان حسن آباد  که به علت بارش های  اخیر متوقف شده بود در دو روز آینده آغاز می شود و پیش بینی می شود که مرمت کل دیوارها تا پایان سال به اتمام برسد.

وی افزود: تیم کاری آماده انجام فعالیت هستند و به دلیل این که شروع کار با بارندگی ها  همزمان شده است زمان بیشتری را باید درنظر بگیریم، مرمت و بازسازی میدان حسن آباد تحت نظارت شهرداری، سازمان میراث فرهنگی و سازمان زیباسازی شهر تهران در حال انجام است.

جاهددر ادامه خاطر نشان کرد: قرار است مشاغل تجاری در این میدان به شکل فعالیت های فرهنگی قالب امور فرهنگ ایجاد کنیم به این معنی که رستوران های سنتی، هتل آپارتمان برای گردشگران و … ساخته و دیگر کارهای غیرمرتبط با فرهنگ دیگر در اطراف میدان حسن آباد صورت نگیرد.

مجری طرح مرمت و بازسازی میدان حسن آباد در پایان تصریح کرد: قرار است شهرداری و سازمان میراث فرهنگی کمک های مالی خود را برای مرمت میدان حسن آباد پرداخت و مجوزهای لازم گرفته شده تا مرمت میدان حسن آباد در اوایل سال آینده تکمیل شود.

انتهای پیام/

درباره ی OfoghTehran

همچنین ببینید

کالدرون

کالدرون قراردادش را فسخ می کند؟

مدیر روابط عمومی پرسپولیس توضیحاتی را در خصوص نامه گابریل کالدرون به باشگاه پرسپولیس ارائه …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *