خانه / شورای شهر / درگیری و اختلاف در صحن شورای شهر

درگیری و اختلاف در صحن شورای شهر

شورا

صدر اعظم نوری خطاب به محسن هاشمی اظهار داشت: شما بی ادبی می کنید و این رفتار شما درست نیست.

به گزارش سرویس شورای شهر افق تهران، در صد و شصت و نهمین جلسه شورای اسلامی شهر تهران  زهرا صدر اعظم نوری رئیس کمیسیون محیط زیست و خدمات شهری شهرداری تهران تذکر خود را مطرح کرد.

صدر اعظم نوری صحبت های خود را آغاز کرد اما محسن هاشمی به وی تذکر داد که باید هر چه  سریع تر تذکر خود را به اتمام برسانید.

نوری خطاب به رئیس شورای شهر اظهار داشت: شما باید در صحن شورا عدالت را رعایت کنید که هاشمی خطاب به وی بیان کرد: عدالت این بود که در مجموع سه نفر تذکر خود را در جلسه  مطرح کنند شما نفر چهارمی هستید که اصلا نباید صحبت می‌زدید.

وی در ادامه گفت: هر عضوی در نطق پیش از دستور خود از نظر قانونی باید ۱۰ دقیقه وقت دارد اما شما ۱۵ دقیقه به آنها زمان می‌دهید، اما رئیس شورای شهر نیز در جواب صحبت های صدر اعظم نوری عنوان کرد: وقتی صحبت های شما به ۱۰ دقیقه می رسد تذکر لازم را  به شما می دهم اما به خاطر رعایت ادب و احترام میکروفن را خاموش نمی کنم.

صدر اعظم نوری بار دیگر اظهار داشت: لازمه فعالیت هیات رئیسه شورا رعایت عدالت است اما  شما این مسئله را رعایت نمی‌کنید.

محسن هاشمی خطاب به این عضو شورا تصریح کرد: شما درحال حاضر عصبانی هستید و بهتر است در عصبانیت اظهار نظر نکنید، صدر اعظم نوری نیز در پاسخ بیان کرد: من عصبانی نیستم و  همچنان  به صحبت و قرائت تذکر خود ادامه داد.

رئیس شورای شهر خاطر نشان کرد: خانم نوری مثل این که شما هنوز عصبانی هستید که برخی اعضای شورای شهر به این موضوع خندیدند.

صدر اعظم نوری با دیدن این واکنش نسبت به اظهارات محسن هاشمی انتقاد کرده و افزود: شما بی ادبی می کنید و این رفتار شما درست نیست.

بعد از تذکر نیمه تمام صدر اعظم نوری حجت نظری درخصوص فوریت یک طرح  نظرات خود را مطرح کر که محسن هاشمی نسبت به صحبت های نظری واکنش نشان داد.

رئیس شورای شهر تصریح کرد: من قرار است امروز آیین نامه را رعایت کنم و به همین دلیل صحبت های شما باید به فوریت داشتن این طرح ارتباط داشته باشد.

انتهای پیام/

درباره ی OfoghTehran

همچنین ببینید

پاکسازی میدان آزادی

میدان آزادی از معتادان متهاجر پاکسازی شد

سرکلانتر پنجم پلیس پیشگیری تهران بزرگ، از آغاز طرح پاکسازی میدان آزادی از معتادان متجاهر …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *