خانه / شورای شهر / هزینه میلیاردی شهرداری برای مراسم اربعین

هزینه میلیاردی شهرداری برای مراسم اربعین

با اعلام خزانه دار شورای شهر تهران، شهرداری تهران می تواند تا سقف ۱۰ میلیارد تومان برای مراسم اربعین هزینه کرده و طی مدت ۳ ماه پس از برگزاری مراسم اربعین به شورای شهر گزارش مالی در این خصوص ارائه دهد.

به گزارش سرویس شورای شهر افق تهران، حسن رسولی خزانه‌دار شورای شهر با انتشار پیامی در صفحه شخصی خود در توئیتر اعلام کرد: پیشنهادات اعضای شورای شهر تهران در لایحه شهرداری تهران برای هزینه کرد در مراسم اربعین به تصویب رسید .

خزانه دار شورای شهر تهران در توئیتر خود بیان کرد: با توجه قانون ماده ۷۳ شهرداری و ماده ۹۷ قانون پنج ساله ششم در شورای شهر تهران پیشنهاداتی در خصوص لایحه مجوز انجام هزینه به شهرداری تهران برای مشارکت در مراسم اربعین حسینی مطرح و این پیشنهادات در شورا به تصویب رسید.

بر این اساس شهرداری تهران می تواند تا سقف ۱۰ میلیارد تومان برای مراسم اربعین هزینه کرده و طی مدت ۳ ماه پس از برگزاری مراسم اربعین به شورای شهر گزارش مالی در این خصوص ارائه دهد.

بنابراین شهرداری تهران موظف خواهد بود تمام تمهیدات لازم را برای کاهش تولید پسماند در راستای حفظ محیط زیست را در مراسم اربعین انجام داده فرهنگ کاهش تولید زباله را به وسیله تبلیغات محیطی ترویج دهد.

علاوه بر آن شهرداری، موظف به تمرکز انجام خدمات داخل کشور در مرز مهران است و بایدمسئولیت مرز‌های شلمچه، چذابه و خسروی را به کلان شهر‌های دیگر واگذار کند.

انتهای پیام/

درباره ی OfoghTehran

همچنین ببینید

پاکسازی میدان آزادی

میدان آزادی از معتادان متهاجر پاکسازی شد

سرکلانتر پنجم پلیس پیشگیری تهران بزرگ، از آغاز طرح پاکسازی میدان آزادی از معتادان متجاهر …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *