خانه / شورای شهر / نسبت دادن شهید زدایی به مدیریت شهری ظلمی آشکار است

نسبت دادن شهید زدایی به مدیریت شهری ظلمی آشکار است

مدیریت شهری از طریق بازوان اجرای خود به دنبال تهیه اقلام مصرفی شهروندان

رئیس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای شهر تهران، بیان کرد: نسبت دادن عنوان شهید‌زدایی به شورای شهر و مدیریت شهری یک ظلم آشکار محسوب می شود.

به گزارش سرویس شورای شهر افق تهران، محمدجواد حق شناس، رئیس کمیسیون فرهنگی – اجتماعی شورای شهر تهران در تذکر پیش از دستور یکصد و شصت و چهارمین جلسه این شورا عنوان کرد: در چند روز گذشته برخی رسانه ها اقدام به تخریب و دروغ افکنی کردند و در کنار تکذیبیه هایی که از سوی روابط عمومی شهرداری و شورا صادر می‌شود  همچنان به بازنشر اخبار نادرست ادامه می دهند.

محمد جواد حق شناس، تصریح کرد:  در دو سال گذشته ۳۸ درصد نامگذاری ها در کمیسیون نامگذاری شورای شهر ۳۸ درصد به نام شهیدان انقلاب اسلامی و مدافع حرم انجام گرفته است، در این فاصله زمانی حتی شاهد یک اعتراض نیز از سوی خانواده معظم شهدا و بنیاد شهید درخصوص نامگذاری معابر نبودیم و در برخی از گزارش‌ها مغایرت‌هایی در تابلو‌های پرچمی با تابلو‌های دیوارکوب وجود داشته که مربوط به دوره قبلی شهرداری (سال ۹۴) است که شهردار تهران نیز دستور داده همین چند تابلو محدود اصلاح شوند.

رئیس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای شهر در پایان خاطر نشان کرد: نسبت دادن عنوان شهید‌زدایی به شورای شهر و مدیریت شهری یک ظلم آشکار محسوب می شود.

انتهای پیام/

درباره ی OfoghTehran

همچنین ببینید

پاکسازی میدان آزادی

میدان آزادی از معتادان متهاجر پاکسازی شد

سرکلانتر پنجم پلیس پیشگیری تهران بزرگ، از آغاز طرح پاکسازی میدان آزادی از معتادان متجاهر …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *