خانه / مدیریت شهری / تمهیدات ترافیکی پلیس در روزهای تاسوعا و عاشورا

تمهیدات ترافیکی پلیس در روزهای تاسوعا و عاشورا

محدودیت ترافیکی

رئیس مرکز کنترل ترافیک پلیس راهور تهران بزرگ، اعلام کرد: عوامل پلیس راهور از ابتدای صبح در دسته‌جات عزاداری، به خصوص در مناطقی که احتمال تجمع شهروندان بیشتر است حاضر هستند.

به گزارش سرویس مدیریت شهری افق تهران، سرهنگ محمد رازقی، رئیس مرکز کنترل ترافیک پلیس راهور تهران بزرگ درخصوص تمهیدات ترافیکی تاسوعا و عاشورای حسینی (ع)بیان کرد: عوامل پلیس راهور از ابتدای صبح در دسته‌جات عزاداری، به خصوص در مناطقی که احتمال تجمع شهروندان بیشتر است حاضر هستند.

رئیس مرکز کنترل ترافیک پلیس راهور تهران بزرگ افزود: در مناطقی مانند میدان منیریه، میدان ابوذر و مکان های دیگر که دسته جات به صورت تجمعی به عزاداری مشغول هستند محدودیت‌های ترافیکی ایجاد می‌شود و از تردد در این مسیرها جلوگیری خواهد شد.

وی افزود: پلیس راهور تمام تلاش خود را می کند که میان عزاداران و خودرو‌ها تداخلی ایجاد نشود بنابراین از یک تقاطع قبل محدودیت‌های ترافیکی را اعمال خواهیم کرد.

سرهنگ رازقی بیان کرد: انتظار داریم رانندگان عزیز نیز نهایت همکاری را داشته باشند، رانندگان به مسیرهای اطراف و جایگزین راهنمایی می‌شود و باید به مسیر خود از آن طریق ادامه دهند.

رئیس مرکز کنترل ترافیک پلیس راهور تهران بزرگ، خاطر نشان کرد: از آنجایی که بزرگراه‌ها و مسیرهای اصلی شهر تهران امروز بدون ترافیک است، بدون شک سرعت‌ها افزایش پیدا می کند و در این مورد هم به رانندگان توصیه می‌ کنیم که با سرعت مجاز و مطمئن حرکت کنند.

وی در پایان خاطر نشان کرد: روز گذشته شاهد چندین مورد واژگونی و برخورد بودیم که نشان می دهد سرعت مجاز و مطمئن رعایت نشده است.

انتهای پیام/

درباره ی OfoghTehran

همچنین ببینید

فراهانی

تذکرعضو شورای شهر به برخورد های سلیقه ای شهرداری

عضو شورای شهر تهران بیان کرد: طبق مسئولیت و دفاع از حق مشارکت شورایاران در …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *