خانه / مدیریت شهری / راه اندازی LRT در تهران، به زودی

راه اندازی LRT در تهران، به زودی

http://ofoghtehran.ir

معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران بیان کرد: امکان‌سنجی احداث ال آر تی در منطقه ۲۲ صورت گرفته است، طول تقریبی طرح ال آر تی در این منطقه ١٣.۵ کیلومتر است.

به گزارش سرویس مدیریت شهری افق تهران، محسن پورسیدآقایی، معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران در بازدید از منطقه ٢٢ تهران بیان کرد:  طرح ساخت مجتمع پارک‌سواری در ورودی این منطقه در راستای پوشش سفر‌های رفت‌وبرگشت تهران – کرج انجام می شود که ایستگاه ورد آورد نیز در این طرح در نظر گرفته شده است.

معاون شهردار تهران  تصریح کرد: باید در خصوص رفع مسائل و مشکلات موجود و توسعه حمل‌ونقل عمومی در منطقه ٢٢ به‌عنوان غربی‌ترین نقطه تهران تدابیری اندشیده شود که بر اساس آن مطالعه برای احداث ۴ خط مترو در تهران تکمیل شده و  خط ٩ و ١٠ مترو و امتداد بخشی از خط ۶ مترو مهیای خدمت رسانی به شهروندان خواهد شد.

پور سید آقایی در خصوص آمار تصادفات جرحی و فوتی در قسمتی از بزرگراه شهید همدانی بیان کرد: یکی از مشکلات اصلی این طرح نبودن دوربین‌های ثبت تخلف در این بزرگراه بود که بر اساس آن قرار شد ۴ دوربین ثبت تخلف دیگر در این محور تجهیز شود.

پورسیدآقایی در ارتباط با پروژه‌های ترافیکی آماده‌ی بهره‌برداری در بزرگراه‌های منطقه خاطر نشان کرد: اولویت بهره برداری با ۴ تقاطع و رمپ نیمه‌کاره‌ی بلوار سمیعی ـ. بزرگراه خرازی، بزرگراه آزادگان ـ. کوهک، بلوار کوهک ـ. بزرگراه همدانی و بلوار دهکده المپیک ـ. بزرگراه همدانی خواهد بود  و با توجه به این که پیشرفت این دو پروژه کمتر از ٨۵ درصد بوده است قرار شد اولویت بندی تخصیص بودجه در کمیته ای مطرح و پیگیری شود.

معاون شهردار تهران در پایان تصریح کرد: امکان‌سنجی احداث ال آر تی در این منطقه صورت گرفته است، طول تقریبی طرح ال آر تی در این منطقه ١٣.۵ کیلومتر است.

انتهای پیام/

درباره ی OfoghTehran

همچنین ببینید

محمدجواد ظریف: هیچ وقت به دنبال درگیری نبودیم

احتمال مذاکره ایران با آمریکا !!!

وزیر امور خارجه کشورمان، حتی پس از ترور سردار قاسم سلیمانی احتمال مذاکره با آمریکا …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *