خانه / مدیریت شهری / حضور عروسک آقا به زی در مهدکودک های منطقه ۳

حضور عروسک آقا به زی در مهدکودک های منطقه ۳

پسماند

در راستای ارتقای تفکیک پسماند خشک و تر از مبداء ، عروسک آقا به زی با حضور در مهد کودک های منطقه، اصول نحوه برخورد صحیح با زباله ها را آموزش می دهند.

به گزارش سرویس مدیریت شهری افق تهران، جهت ترغیب و فرهنگ سازی برای کاهش تولید زباله و پسماند و آموزش نحوه صحیح و همه گیری تفکیک پسماند خشک از مبدأ، سامانه آنلاین به زی اقدام به اجرای برنامه های آموزشی گسترده با محوریت آموزش تفکیک از مبدأ پسماند خشک ویژه کودکان در مهدکودک های سطح منطقه ۳ نموده است.

بازخورد و اثرگذاری این آموزش ها در سنین کودکی و نوجوانی بسیار بالاست و در بلند مدت نتایج شگفت انگیز و ورای تصور دارد. که آینده ای درخشان برای حفظ محیط زیست شهر تهران و پاکیزگی تمام معابر از جمله آنهاست.

عروسک آقای به زی که تمام حقوق آن متعلق به مجموعه به زی و زیر نظر شهرداری منطقه ۳ تهران است با حضور در مهدکودک ها و آموزش به شیوه های مدرن برای تاثیر در خط فکری کودکان با  توضیحات و ایجاد فضایی شاد برای بازی های کودکانه در مسیر این فرهنگسازی بسیار موفق ظاهر شد و توانست نظر مدیران خلاق تصمیم گیرنده، کادر مدیریتی و مربیان مهدکودک و از همه مهم تر کودکان را به خود جلب کند.

انتهای پیام/

درباره ی OfoghTehran

همچنین ببینید

محمدجواد ظریف: هیچ وقت به دنبال درگیری نبودیم

احتمال مذاکره ایران با آمریکا !!!

وزیر امور خارجه کشورمان، حتی پس از ترور سردار قاسم سلیمانی احتمال مذاکره با آمریکا …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *