خانه / سیاسی / گام سوم کاهش تعهدات برجامی را با قاطعیت برمی داریم

گام سوم کاهش تعهدات برجامی را با قاطعیت برمی داریم

نماینده مردم ایذه و باغملک بیان کرد: ایران تا امروز هیچ گام عملی از سمت اروپایی‌ها برای اجرای برجام مشاهده نکرده است بنابراین ما دیگر منتظر اروپایی‌ها نمی مانیم

به گزارش سرویس سیاسی افق تهران، هدایت‌الله خادمی، نماینده مردم ایذه و باغملک در مجلس شورای اسلامی، اظهار داشت: تعهدات برجامی ایران به روند کاهشی خود ادامه خواهد داد زمانی که آمریکا عملا از برجام خارج شده و اتحادیه اروپا نیز حرکتی برای اجرای تعهدات خود در برجام نشان نمی دهد ایران نیز باید تعهدات خود در برجام را کاهش دهد.

نماینده مجلس بیان کرد: اروپا نه اراده ای برای حفظ برجام دارد و نه توانایی لازم برای نگهداری و حفظ بقای برجام را دارد، در چنین وضعیتی ایران گام سوم را برای کاهش تعهدات برجامی خود اجرا خواهد کرد.

خادمی، تصریح کرد: گام سوم کاهش تعهدات برجامی ایران محکم‌تر از قبل برداشته می شود، ایران تا امروز هیچ گام عملی از سمت اروپایی‌ها برای اجرای برجام مشاهده نکرده است بنابراین ما دیگر منتظر اروپایی‌ها نمی مانیم و اقدام بعدی خود را انجام خواهیم داد و  گام سوم کاهش تعهدات برجامی را عملی خواهیم کرد.

نماینده مردم ایذه در مجلس تصریح کرد: امیدوارم در صورتی که این بار نتایج مثبتی از این اقدام گرفتیم ، ناگهان با کوچکترین مذاکره‌ای کوچک به نقطه اول برنگردیم.

انتهای‌ پیام/

درباره ی OfoghTehran

همچنین ببینید

محمدجواد ظریف: هیچ وقت به دنبال درگیری نبودیم

احتمال مذاکره ایران با آمریکا !!!

وزیر امور خارجه کشورمان، حتی پس از ترور سردار قاسم سلیمانی احتمال مذاکره با آمریکا …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *