خانه / اجتماعی / ترافیک سنگین در محورهای شمالی کشور

ترافیک سنگین در محورهای شمالی کشور

ترافیک سنگین

با اعلام رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک راهور ناجا، هم اکنون شاهد ترافیک سنگین و نیمه سنگین در مسیرهای رفت و برگشت محور کرج – چالوس هستیم.

به گزارش سرویس اجتماعی افق تهران، سرهنگ نادر رحمانی، رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک راهور ناجا درباره آخرین وضعیت جوی و ترافیکی محور‌های مواصلاتی کشور، بیان کرد:هم اکنون شاهد ترافیک سنگین و نیمه سنگین در مسیرهای رفت و برگشت محور کرج – چالوس هستیم.

رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک راهور ناجا بیان کرد: ترافیک سنگینی در محدوده کیلومتر ۴  جنوب به شمال محور کرج- چالوس  وجود دارد؛ ضمن این که ترافیک در محدوده شمال به جنوب در محدوده‌های دیزین و مرزن‌آباد نیز به صورت نیمه سنگین بوده و در طول مسیر با ترافیک پرحجمی مواجه هستیم.

سرهنگ رحمانی خاطر نشان کرد: بار ترافیکی در جنوب به شمال محور هراز سنگین و پر حجم گزارش شده و  همچنین در محور قم به تهران شاهد ترافیک پرحجم و روان اما ترافیک شمال به جنوب محور فیروزکوه پرحجم اما تاکنون روان بوده است.

رئیس مرکز اطلاعات راهور ناجا، بیان کرد:  تاکنون در هیچ یک از محورهای مواصلاتی کشور مداخلات جوی را شاهد نیستیم، ضمن این که  تردد تمام وسایل نقلیه از ساعت ۱۳ در محور کرج- چالوس از سمت کرج به چالوس ممنوع خواهد بود و جاده این محور از مرزن آباد به سمت تهران در ساعت ۱۷ یک طرفه خواهد شد اما سایر محورهای مواصلاتی کشور جوی آرام و ترافیکی روان را تجربه خواهند کرد.

انتهای پیام/

درباره ی OfoghTehran

همچنین ببینید

فراهانی

وعده عضو شورای شهر به درمان سرطان تاریخی خلازیر

عضو شورای شهر تهران بیان کرد: مهمترین اقدامی که در سال ۹۹ باید صورت گیرد …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *